Wini - rozmowy
Re: Wini - rozmowy
ciekawe ile osób wykupi te herohero 
- jest_zasadzka
- Posty: 325
- Rejestracja: 15 gru 2025, 17:48
Re: Wini - rozmowy
Można ten temat do offtopica, bo dopiero trafiłem a to chyba nieadekwatne miejsce, bo winicjusz jest chuj nie raper.
Re: Wini - rozmowy
moze chujowy ale dlaczego nie raper to
nagral chyba 100 kawałków i wydal kilka płyt
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Re: Wini - rozmowy
Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa

Re: Wini - rozmowy
Strasznie męcząca ta rozmowa
Re: Wini - rozmowy
on zawsze sie tak zachowuje jak w samochodzie pojawi sie wiecej niz 2 osoby, nie da sie ogladac tych rozmow
Re: Wini - rozmowy
Niestety całą rozmowa to przekrzykiwanie się i plujący Wini próbujący zadać jakieś mądre pytania i rzucający swoje przenikliwe rozkminy albo ciekawostki, które każdy z obecnych ma w dupie xD Do tego trochę komicznie wypadł Siwers nie potrafiący ubrać w słowa swoich myśli zarówno w temacie rapu jak i życia i wyszło coś w stylu: yy wiesz o co chodzi to jest rap emocje wiesz kolejna płyta będzie inna bo wiesz jak jest
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista
Re: Wini - rozmowy
rozmowa z bilonem wjechała na kanał - https://youtu.be/eM94UZWUiMM?t=694 - tutaj opowiada o latach 90tych i się chwali, że był ulicznym wykidajłem spuszczającym wpierdole na ulicach warszawy, choć też zdarzało mu się przegrać. fajnie by było jakby afrojax zweryfikował te słowa
Re: Wini - rozmowy
Wydaje mi sie, ze gdyby nie puścił lekko wodzy fantazji, to nie uciekałby aż tak bardzo w ogólniki, a tu z jednej strony chciał przyflexowac a z drugiej widać bylo ze temat mu nie leży za bardzo. Mógłby juz chlop na starość odpuścić
-
dziejaszek
- Posty: 372
- Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25
Re: Wini - rozmowy
Obejrzałem większość rozmowy z Malikiem Śmietaną 18% do zupy, bo wroga trzeba poznać.
Zwróćcie uwagę na te rzeczy:
Wini się pyta co nasz duchowy spadkobierca Mickiewicza myśli o fragmentach koranu nawołujących do przemocy.
Dostaje w odpowiedzi, że Malik nie dotarł do tych fragmentów koranu. Kilka minut później mówi, że przeczytał cały koran.
Po kilkunastu minutach Malik mówi, że mogliby wyłączyć kamerę i on mógłby powiedzieć co naprawdę myśli.
Widzę taqiya ładnie wytrenowana przez naczelnego wyznawcę przestępcy se ualnego z zaburzeniami odżywiania Mahometa.
Malik w wielu swoich utworach gloryfikuje przemoc i wygraża się, że potnie słuchacza lub roz bie mu głowę, na przykład tłuczkiem do mięsa. Więc co ty Malik peerdolisz? Na hooy się kryjesz z tym, że fragmenty koranu nawolujace do przemocy to twoje ulubione?
Swoją drogą w jednej z wczesnych piosenek Malik nawija antysemickie treści. Nie wiem, czy dotrę do niej teraz, bo wiązałoby się to przesłuchaniem przynajmniej kilku tych piosenek jeszcze raz. Mam wystarczający brain damage od leków. Założę się, że cytat z koranu o odcięciu głowy Ży dowi kryjącemu się za głazem to jeden z jego ulubionych cytatów.
Malik w wywiadzie mówi, że nie czuje się do końca Polakiem ze względu na jego pochodzenie. Zakładam, że psucie polskiej młodzieży to forma dżihadu na niewiernych Polakach, przez których czuje się odtrącony.
Psucie dzieci innych mu nie przeszkadza. Za to sam nie chce, żeby jego własne dzieci słuchały jego muzyki.
Najzabawniejsze, że nikt, w tym ze środowiska, nie wytknął mu jego dżihadu, jego motywowanej religijnie demoralizacji polskiej młodzieży.
Kwa nie nie wiem, czy ze mnie nie wyszedł jakiś nacjonalista, którym nie jestem.
Zwróćcie uwagę na te rzeczy:
Wini się pyta co nasz duchowy spadkobierca Mickiewicza myśli o fragmentach koranu nawołujących do przemocy.
Dostaje w odpowiedzi, że Malik nie dotarł do tych fragmentów koranu. Kilka minut później mówi, że przeczytał cały koran.
Po kilkunastu minutach Malik mówi, że mogliby wyłączyć kamerę i on mógłby powiedzieć co naprawdę myśli.
Widzę taqiya ładnie wytrenowana przez naczelnego wyznawcę przestępcy se ualnego z zaburzeniami odżywiania Mahometa.
Malik w wielu swoich utworach gloryfikuje przemoc i wygraża się, że potnie słuchacza lub roz bie mu głowę, na przykład tłuczkiem do mięsa. Więc co ty Malik peerdolisz? Na hooy się kryjesz z tym, że fragmenty koranu nawolujace do przemocy to twoje ulubione?
Swoją drogą w jednej z wczesnych piosenek Malik nawija antysemickie treści. Nie wiem, czy dotrę do niej teraz, bo wiązałoby się to przesłuchaniem przynajmniej kilku tych piosenek jeszcze raz. Mam wystarczający brain damage od leków. Założę się, że cytat z koranu o odcięciu głowy Ży dowi kryjącemu się za głazem to jeden z jego ulubionych cytatów.
Malik w wywiadzie mówi, że nie czuje się do końca Polakiem ze względu na jego pochodzenie. Zakładam, że psucie polskiej młodzieży to forma dżihadu na niewiernych Polakach, przez których czuje się odtrącony.
Psucie dzieci innych mu nie przeszkadza. Za to sam nie chce, żeby jego własne dzieci słuchały jego muzyki.
Najzabawniejsze, że nikt, w tym ze środowiska, nie wytknął mu jego dżihadu, jego motywowanej religijnie demoralizacji polskiej młodzieży.
Kwa nie nie wiem, czy ze mnie nie wyszedł jakiś nacjonalista, którym nie jestem.
- igorzastyy
- Posty: 2477
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Wini - rozmowy
Malik nie pości w ramadan, mogę się założyć








