Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
firma
Posty: 437
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Wini - rozmowy

Post autor: firma »

ciekawe ile osób wykupi te herohero :rotfl:
Awatar użytkownika
jest_zasadzka
Posty: 322
Rejestracja: 15 gru 2025, 17:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jest_zasadzka »

Można ten temat do offtopica, bo dopiero trafiłem a to chyba nieadekwatne miejsce, bo winicjusz jest chuj nie raper.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1014
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

moze chujowy ale dlaczego nie raper to :dunno: nagral chyba 100 kawałków i wydal kilka płyt
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 209
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

Strasznie męcząca ta rozmowa
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
firma
Posty: 437
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Wini - rozmowy

Post autor: firma »

dogmeat pisze: 20 cze 2026, 13:17 Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa
on zawsze sie tak zachowuje jak w samochodzie pojawi sie wiecej niz 2 osoby, nie da sie ogladac tych rozmow
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8739
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Niestety całą rozmowa to przekrzykiwanie się i plujący Wini próbujący zadać jakieś mądre pytania i rzucający swoje przenikliwe rozkminy albo ciekawostki, które każdy z obecnych ma w dupie xD Do tego trochę komicznie wypadł Siwers nie potrafiący ubrać w słowa swoich myśli zarówno w temacie rapu jak i życia i wyszło coś w stylu: yy wiesz o co chodzi to jest rap emocje wiesz kolejna płyta będzie inna bo wiesz jak jest
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3336
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

rozmowa z bilonem wjechała na kanał - https://youtu.be/eM94UZWUiMM?t=694 - tutaj opowiada o latach 90tych i się chwali, że był ulicznym wykidajłem spuszczającym wpierdole na ulicach warszawy, choć też zdarzało mu się przegrać. fajnie by było jakby afrojax zweryfikował te słowa
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14372
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Wydaje mi sie, ze gdyby nie puścił lekko wodzy fantazji, to nie uciekałby aż tak bardzo w ogólniki, a tu z jednej strony chciał przyflexowac a z drugiej widać bylo ze temat mu nie leży za bardzo. Mógłby juz chlop na starość odpuścić
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
dziejaszek
Posty: 372
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dziejaszek »

Takie samo wrażenie odniosłem.
LWD pisze: 25 cze 2026, 22:19fajnie by było jakby afrojax zweryfikował te słowa
gagugi
Posty: 302
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gagugi »

Obejrzałem większość rozmowy z Malikiem Śmietaną 18% do zupy, bo wroga trzeba poznać.

Zwróćcie uwagę na te rzeczy:

Wini się pyta co nasz duchowy spadkobierca Mickiewicza myśli o fragmentach koranu nawołujących do przemocy.
Dostaje w odpowiedzi, że Malik nie dotarł do tych fragmentów koranu. Kilka minut później mówi, że przeczytał cały koran.

Po kilkunastu minutach Malik mówi, że mogliby wyłączyć kamerę i on mógłby powiedzieć co naprawdę myśli.

Widzę taqiya ładnie wytrenowana przez naczelnego wyznawcę przestępcy se ualnego z zaburzeniami odżywiania Mahometa.

Malik w wielu swoich utworach gloryfikuje przemoc i wygraża się, że potnie słuchacza lub roz bie mu głowę, na przykład tłuczkiem do mięsa. Więc co ty Malik peerdolisz? Na hooy się kryjesz z tym, że fragmenty koranu nawolujace do przemocy to twoje ulubione?

Swoją drogą w jednej z wczesnych piosenek Malik nawija antysemickie treści. Nie wiem, czy dotrę do niej teraz, bo wiązałoby się to przesłuchaniem przynajmniej kilku tych piosenek jeszcze raz. Mam wystarczający brain damage od leków. Założę się, że cytat z koranu o odcięciu głowy Ży dowi kryjącemu się za głazem to jeden z jego ulubionych cytatów.

Malik w wywiadzie mówi, że nie czuje się do końca Polakiem ze względu na jego pochodzenie. Zakładam, że psucie polskiej młodzieży to forma dżihadu na niewiernych Polakach, przez których czuje się odtrącony.
Psucie dzieci innych mu nie przeszkadza. Za to sam nie chce, żeby jego własne dzieci słuchały jego muzyki.

Najzabawniejsze, że nikt, w tym ze środowiska, nie wytknął mu jego dżihadu, jego motywowanej religijnie demoralizacji polskiej młodzieży.

Kwa nie nie wiem, czy ze mnie nie wyszedł jakiś nacjonalista, którym nie jestem.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: igorzastyy »

Malik nie pości w ramadan, mogę się założyć
ODPOWIEDZ