Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
firma
Posty: 430
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Wini - rozmowy

Post autor: firma »

ciekawe ile osób wykupi te herohero :rotfl:
Awatar użytkownika
jest_zasadzka
Posty: 322
Rejestracja: 15 gru 2025, 17:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jest_zasadzka »

Można ten temat do offtopica, bo dopiero trafiłem a to chyba nieadekwatne miejsce, bo winicjusz jest chuj nie raper.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1014
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

moze chujowy ale dlaczego nie raper to :dunno: nagral chyba 100 kawałków i wydal kilka płyt
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 208
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

Strasznie męcząca ta rozmowa
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
firma
Posty: 430
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Wini - rozmowy

Post autor: firma »

dogmeat pisze: 20 cze 2026, 13:17 Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa
on zawsze sie tak zachowuje jak w samochodzie pojawi sie wiecej niz 2 osoby, nie da sie ogladac tych rozmow
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8734
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Niestety całą rozmowa to przekrzykiwanie się i plujący Wini próbujący zadać jakieś mądre pytania i rzucający swoje przenikliwe rozkminy albo ciekawostki, które każdy z obecnych ma w dupie xD Do tego trochę komicznie wypadł Siwers nie potrafiący ubrać w słowa swoich myśli zarówno w temacie rapu jak i życia i wyszło coś w stylu: yy wiesz o co chodzi to jest rap emocje wiesz kolejna płyta będzie inna bo wiesz jak jest
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista
ODPOWIEDZ