Wini - rozmowy
Re: Wini - rozmowy
ciekawe ile osób wykupi te herohero 
- jest_zasadzka
- Posty: 322
- Rejestracja: 15 gru 2025, 17:48
Re: Wini - rozmowy
Można ten temat do offtopica, bo dopiero trafiłem a to chyba nieadekwatne miejsce, bo winicjusz jest chuj nie raper.
Re: Wini - rozmowy
moze chujowy ale dlaczego nie raper to
nagral chyba 100 kawałków i wydal kilka płyt
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Re: Wini - rozmowy
Kosi podczas podróży chyba z 4 razy miał dość Winiego, zresztą nic dziwnego, Kosi coś mu opowiada, a tamten jak 6-latek z deficytem uwagi zadaje kolejne pytanie do Ero, który nawet nie oderwał oczu od ekranu telefonu i zlał typa

Re: Wini - rozmowy
Strasznie męcząca ta rozmowa
Re: Wini - rozmowy
on zawsze sie tak zachowuje jak w samochodzie pojawi sie wiecej niz 2 osoby, nie da sie ogladac tych rozmow
Re: Wini - rozmowy
Niestety całą rozmowa to przekrzykiwanie się i plujący Wini próbujący zadać jakieś mądre pytania i rzucający swoje przenikliwe rozkminy albo ciekawostki, które każdy z obecnych ma w dupie xD Do tego trochę komicznie wypadł Siwers nie potrafiący ubrać w słowa swoich myśli zarówno w temacie rapu jak i życia i wyszło coś w stylu: yy wiesz o co chodzi to jest rap emocje wiesz kolejna płyta będzie inna bo wiesz jak jest
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista
Naprawdę ciężko się tego słuchało. Ale płyta zajebista





