jego głębokie rozkminy to wejście na rottentomatoes.com i sprawdzenie co ma dobre recenzje, a co nie i potem powtarzanie tego na forum. tzw consoomer
OFFTOPIC SERIALOWY
Moderatorzy: gogi, con shonery
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
@Mider Zaczynasz się robić nudny z tym pitoleniem jednego i tego samego.
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
ok consoomer
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
spróbowałem przebrnąć przez dwa odcinki Morfeusza na SkyShowtime i o boże, co to kurwa jest za gniot, omijać z daleka
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Co fajnego z Prime Video polecicie? Moze być zarówno film jak i serial. Obejrzałem ostatnio nowego Jacka Ryana i słabiutki, mlodego szerlocka odpuscilem po 2, czy 3 odcinku, gówno. Koncze teraz Boysow, ale ten sezon to też porażka okropna.
Ze swojej strony polecam mocno Goliatha.
Ze swojej strony polecam mocno Goliatha.
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
The Death of Bunny Munro
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
O kurde, jeszcze Nick Cave to napisał, dzięki!
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Odpuscilem chyba w polowie drugiego odcinka, może nie dałem właściwej szansy i wrócę jeszcze
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Na Prime Video to się ogląda Farmę Clarksona przede wszystkim. Grand Toury też można, o ile byłeś fanem Top Geara i przymkniesz oko na to, że panowie już nie są najmłodsi.
- nobezprzesady
- Posty: 626
- Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Pierwszy sezon Goliath to czysta zajebistość, kolejne niestety mocno mnie odrzuciły. Mnie mocno pozytywnie zaskoczyło Schronienie (byłem przekonany, że takie proste młodzieżówki mam dawno za sobą, a tutaj jakoś idealnie oddało klimaty tej serii Cobena), niedawno sobie też odświeżyłem pierwszy sezon Fargo (dokładnie tak doskonały, jak zapamiętałem). Reachera pewnie widziałeś (a jeżeli nie, to mocna polecajka z mojej strony, jeden z lepszych akcyjniaków ostatnich lat i wszystkie sezony trzymają równy poziom). Z mniej znanych i oczywistych widziałem, że Gotham dorzucili, pierwszy sezon albo dwa bardzo fajnie się oglądało alternatywne origin stories różnych mniej lub bardziej rozpoznawanych bohaterów ze świata Batmana.Bunnymen77 pisze: ↑09 cze 2026, 13:25 Co fajnego z Prime Video polecicie? Moze być zarówno film jak i serial. Obejrzałem ostatnio nowego Jacka Ryana i słabiutki, mlodego szerlocka odpuscilem po 2, czy 3 odcinku, gówno. Koncze teraz Boysow, ale ten sezon to też porażka okropna.
Ze swojej strony polecam mocno Goliatha.
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Ktoś oglądał nowa Cape Fear? Z jednej strony to remake remake'u
, drugiej - Javier Bardem jako złol ma potencjał na dojebanie roli pokroju Jokera Ledgera...
Ostatnio zmieniony 20 cze 2026, 10:56 przez Luxair, łącznie zmieniany 1 raz.
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
- nobezprzesady
- Posty: 626
- Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nie rozumiem do końca, jak można było coś tak słabego w ogóle stworzyć, ja to już oglądam tylko po to, żeby zobaczyć, na ile różnych sposobów można pod niemal każdym względem spierdolić serial. To wręcz niesamowite.
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nigdy tego nie oglądałem
Dla nmie wszystkie dobre, a przede wszystkim wszystkie są różne, trzeci imo najlepszy, jazdy ala twin peaks.nobezprzesady pisze: ↑09 cze 2026, 21:09 Pierwszy sezon Goliath to czysta zajebistość, kolejne niestety mocno mnie odrzuciły.
Widziałem, jest ok, ale to taki niezobowiązujący serial, drugi sezon bardzo wtory, trzeci troszke świeższy.nobezprzesady pisze: ↑09 cze 2026, 21:09 Reachera pewnie widziałeś (a jeżeli nie, to mocna polecajka z mojej strony, jeden z lepszych akcyjniaków ostatnich lat i wszystkie sezony trzymają równy poziom)
Właśnie obejrzałem dwa Batmany, bo nigdy nie oglądałem, nigdy specjalnie dużo filmów nie oglądałem. Sprawdzę Gotham.nobezprzesady pisze: ↑09 cze 2026, 21:09 Z mniej znanych i oczywistych widziałem, że Gotham dorzucili, pierwszy sezon albo dwa bardzo fajnie się oglądało alternatywne origin stories różnych mniej lub bardziej rozpoznawanych bohaterów ze świata Batmana.
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Zbinge'owałem 6 dostępnych odcinków Maximum Pleasure Guaranteed, no i kurde, super to jest! Trochę Fargo, trochę pierwszy sezon Beef, a Tatiana "She-Hulk" Maslany obsadzona znakomicie i gra również znakomicie. Zaskakujące zwroty akcji, fajnie pokazane przebodźcowanie, no i sam pomysł że to kobieta jest klientką sex-kamerek dosyć świeży. Złol o twarzy Epsteina - charyzmatyczny!
Jedyne co wkurwia to sceny z młodą parką z pracy - wyglądają jak wycięte z jakiegoś zupełnie innego, biurowego sitcomu najniższych lotów; oboje są cringe'owi, sztuczni i nieśmieszni. Na szczeście zajmują relatywnie mało czasu antenowego.
Jedyne co wkurwia to sceny z młodą parką z pracy - wyglądają jak wycięte z jakiegoś zupełnie innego, biurowego sitcomu najniższych lotów; oboje są cringe'owi, sztuczni i nieśmieszni. Na szczeście zajmują relatywnie mało czasu antenowego.
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Netflix niedawno wrzucił tego klasyka. Niby 5 sezonów, ale łącznie to jakieś 2,5 sezonu typowego serialu, jeśli spojrzeć na liczbę odcinków i ich długość. Muzyka z czołówki wypierdala z laczków i to chyba najlepsza rekomendacja dla tej rewelacyjnej produkcji.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."

pieseczek dla ślizgawkera

Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Lecę z tym właśnie, dopiero pierwszy sezon wciągnięty ale ogląda się bardzo przyjemnie. Lubię historie gdzie od czasu do czasu wjeżdża narrator z offu, tak w ogóle.
you know the O.P.P.
- ConeyIsland
- Posty: 6076
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Lecę z netflixowym Nabrzeżem i dla mnie jest dobrze człowieku. Widzę, że pojawiają się komentarze w stylu 'gorsze od yellowstone' / 'no ozark to to nie jest' a że żadnego z tych seriali nie oglądałem to nie mogę się odnieść. Jeśli Nabrzeże mnie póki co kupuje (5 odc za mną) to czuję że i tamte dwa łyknę wkrótce.
Osobny bowdown za OST. Dojebana muzyka, country rock / blues rock, etc.
Osobny bowdown za OST. Dojebana muzyka, country rock / blues rock, etc.
- nobezprzesady
- Posty: 626
- Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Kontynuuję oglądanie Morfeusza i nadal jest tak samo niesamowicie. Oczywiście na wiele nowych sposobów cringe się wylewa z ekranu (chylę czoła przed twórcami, że nie powtarzają tej samej chujni tylko znajdują nowe sposoby na zaprezentowanie antywarsztatu). Topowa scena z dzisiejszego odcinka to jak główny bohater wykrzywia mordę w półczerwonym świetle (żeby nikt nie miał wątpliwości co do jego DEMONICZNEJ przemiany), ale ogółem to od czasu "Procederu" nie oglądałem niczego tak intensywnie jedynie ze względu na to, jak słabe to 
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Zachęciłeś, bo lubię czasami na odmóżdżenie obejrzeć właśnie jakiś chujowy polski filmi i poczuć ten cringe xD











