Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
- gods bidness
- Posty: 5161
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Dziś kolejne starcie, hmm "legend". Tym razem coś dla amatorów kwaśnych jabłek, czyli legendy z przymrużeniem oka. Czyli niezbyt potężny clash niezbyt potężnych "gigantów" sceny. Tej sceny.
Dwaj samozwańczy królowie podziemia, którym nigdy nie udało się przebić do mainstreamu i ostatecznie musieli się zająć czymś innym, żeby zarobić na chleb, ale jeden i drugi coś tam czasem jeszcze nagra.
Jednak tym kilkudziesięciu słuchaczom w Polsce o dość osobliwych gustach wciąż warto zadać pytanie - kto lepszy? Kto miał lepsze zwrotki na przestrzeni lat, kto miał lepszą karierę? Kto miał większą charyzmę?
Kto w waszym sercu zostawił głębszy ślad?
Dwaj samozwańczy królowie podziemia, którym nigdy nie udało się przebić do mainstreamu i ostatecznie musieli się zająć czymś innym, żeby zarobić na chleb, ale jeden i drugi coś tam czasem jeszcze nagra.
Jednak tym kilkudziesięciu słuchaczom w Polsce o dość osobliwych gustach wciąż warto zadać pytanie - kto lepszy? Kto miał lepsze zwrotki na przestrzeni lat, kto miał lepszą karierę? Kto miał większą charyzmę?
Kto w waszym sercu zostawił głębszy ślad?
- ConeyIsland
- Posty: 6068
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Jims mocny gracz był ale krótko i mało go było. Pan Marcin wygrywa za długowieczność, za materiały z Piotrem i za AF.
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Milczmen jest IMO dobro płyto, trochę laik tam pierdoli, wiadomo, ale chemia na linii producent - mc w chuj underrated, w zasadzie to najlepsze wydawnictwo aikłana i nic nawet nie stało blisko z jego rzeczy
jeśli chodzi o dżimsona - UZM jest niedocenioną płytą, natomiast GWPI przecenioną przez turzynów
chyba wybrałbym laika, też genialne featy miał, jak ten
jeśli chodzi o dżimsona - UZM jest niedocenioną płytą, natomiast GWPI przecenioną przez turzynów
chyba wybrałbym laika, też genialne featy miał, jak ten
Spoiler
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
laik za charyzme ale ogólnie szkodniki cieszy ze oboje wpierdolili beefy
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
nigdy nie chciałem fanów, pieniędzy za talent
Pierwszy raper, który przy tym został i zostałem
Lubie i szanuję Jimson, no ale błagam, od bybzi przez milczmena, setki kurwa gościnek gdzie nie pozostawiał złudzeń kto pozjadał, w RA każdy czekał na jego zwrotki (tak jak fani patokalipsy na zwrotki eripe), af z bonsem, levele na które czekał każdy, ikony, świetne diamond life, wybitne rzeczy naturalne, bekowe pisanki pisane na kacu, kultowe wręcz wywiady dla portalu świadomy słuchacz czy Windows 7 ty szmato, rozjebanie solara w beefie, dla mnie tu nie ma żadnej dyskusji
Pierwszy raper, który przy tym został i zostałem
Lubie i szanuję Jimson, no ale błagam, od bybzi przez milczmena, setki kurwa gościnek gdzie nie pozostawiał złudzeń kto pozjadał, w RA każdy czekał na jego zwrotki (tak jak fani patokalipsy na zwrotki eripe), af z bonsem, levele na które czekał każdy, ikony, świetne diamond life, wybitne rzeczy naturalne, bekowe pisanki pisane na kacu, kultowe wręcz wywiady dla portalu świadomy słuchacz czy Windows 7 ty szmato, rozjebanie solara w beefie, dla mnie tu nie ma żadnej dyskusji
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
jimson jest lepszy dosłownie we wszystkim, a nawet jakoś specjalnie go nie lubię
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
ja jeszcze nie zagłosowałem, bo słuchając arabskich nocy to wybór może być jednak tylko jeden - nawet za pojedynczy kawałek
Ostatnio zmieniony 19 cze 2026, 13:32 przez 2do5, łącznie zmieniany 1 raz.
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Niech będzie Laik za Lulaj syneczku mój, ale generalnie raczej nie słucham obu nie licząc pojedynczych tracków
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

Re: Laikike1
w dziedzinie grafomanii - na 100%.
nie no, ta zbiorowa psychoza już zaszła za daleko
no, szkoda, że nie doszło, a było naprawdę blisko - pezet przeczytał jego ksywę na fb, czyli prawie się dowiedział o jego istnieniu. jakby jeszcze skojarzył ten nickname tibijski z jego mordą (jeśliby mu ją ktoś pokazał) i tym co nawija (jeśliby to usłyszał jakimś cudem) to bylibyśmy już o krok od beefu.
Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
że od jimsona? ten pedryl co przez całą karierę nawijał z manierą jakby przemycał przez granicę dildo w odbycie? pożartować ludzka rzecz!
Dodano po 4 minutach 38 sekundach:
jakościowo to gorączka w parku igieł czy ucieczka z wesołego miasteczka jest nie tylko poza zasięgiem laika, ale i całego tego bandu podziemnych wyjadaczy co srali do szaletu jak jebany pers w azji. ilość z kolei to w przypadku laika argument na jego niekorzyść bo to, że wyprodukował sto porcji parującego gówna stawia go w gorszej sytuacji niż jakby wysrał tego jeno 25. kontakt z fanami? argument pozarapowy, więc nieistotny.
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Od walczę za cały pułk żeby nie mieć twoich źrenic do przytulenia ojca na ikonie 3, piękna historia i dojrzałość
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: Laikike1
Takie propsy od Pei to po prostu polityka. Nawet bym się nie zdziwił jakby nie przesłuchał tego beefu."Dziś niszczę Pelsona, niczym VNM Jimsona"
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
warta z siostrą przy drzwiach to jeden z moich ulubionych momentów milczmena, no ale niestety też dużo pierdolenia tam
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Jimson to może być jedyny raper, który nie został raperem, i ja mu wierzę, że nie chciał. Ma to znaczenie w kontekście tego pojedynku, bo od Laika zawsze wyczuwałem wajb gościa, który zarywał do dupy, a kiedy ona go odpuliła, to zaczął pierdolić, że jest brzydka i on w ogóle nie chciał tylko tak żartował lol co wy w ogóle pierdolicie patrzcie jak mam wyjebane na FB fota z imprezy.
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
nie no uwielbiam lajkakłana, ale Jimson to po prostu (naj)lepszy raper.
Charyzma, głos, linijki, True man show > Rayban.
Laik nawet na Nasralnych miał "Mana" do skipa. O Bybzi i o Milczmenie nawet nie wspominam.
Charyzma, głos, linijki, True man show > Rayban.
Laik nawet na Nasralnych miał "Mana" do skipa. O Bybzi i o Milczmenie nawet nie wspominam.
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Laik wypierdalający się z bitu grafoman, z zabiegami typu szeptanie albo "pedofilskie zaciąganie", dla ktorego nagranie bełkotliwego uposledzonego nonsensu o karmieniu szczupaków verbatimem było niewielkim kosztem wobec okazji nawciskania na sile wielokrotnych rymow, vs Jimson, ktory w primie byl raperem tak wszechstronnym - z głosem, flow, dykcją, rymami, treścią balansującą poezję z konkretem, ze mozna go postawic obok kogokolwiek na polskiej scenie i nie byloby wstydu pod zadnym wzgledem
jeszcze na niekorzyć laikike1 ta cringowa otoczka samozwanczego krola podziemia broniącego jakiegos etosu dla gimbusów i robienie wywiadów z samym sobą
jeszcze na niekorzyć laikike1 ta cringowa otoczka samozwanczego krola podziemia broniącego jakiegos etosu dla gimbusów i robienie wywiadów z samym sobą
Ostatnio zmieniony 19 cze 2026, 13:51 przez jajca, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
najgłupsze starcie dotychczas. czekajcie aż jose przeniesie moje posty z tematu o laiku bo tam zawarłem samą prawdę, a nie gówno prawde jak fanatycy nasralnego.
Re: Laikike1
nie ma boga z deka owszem, ale arabskie noce to jest właśnie definicja abstract rapu w Polsce. jimson na uzwm był w tym mistrzem - laik zapominał wziąć leki. jak czegoś nie łapiesz w arabskich to mogę ci zrobić autorskiego rap geniusa.
Dodano po 2 minutach 56 sekundach:
siedzę w pajęczynie przy maszynie marki adler - jeden z lepszych wersów w PL, obejmujących błyskiem myśli tak szerokie zagadnienie, że ja pierdole.
pajęczyna - sieć - web - internet.
adler robił sprzęt do kuchni - siedzi więc przy czajniku, czy innej kurwa mikroweli.
skoro kurwa siedzi przy czajninku w necie to se siedzi w kuchni na laptopie, najpewniej popija kawkę.
generalnie on tutaj nawija o tym, że wiedzie spokojne życie, nie zapierdala w korpo tylko robi swoje i ma wyjebane. i cała ta nuta i cała ta epka jest najezona tym, ale ktoś o wrażliwości słuchacza laika nie za bardzo to skuma imo.
Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
bo to są numery nagrane w szafie dla samego siebie z resztek zajawki, sam jimson się z tym niespecjalnie kryje. to są takie popierdółki rapowego dziadka a nie jakieś wielkie podziemne premiery. i wiem że to kumasz jose, więc miej litość proszę.
Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
@Jose proszę przenieść te moje 2 posty do tematu bideta go wnosza niezwykle dużo do debaty, a w zasadzie jej bezzasadności.
Dodano po 6 minutach 12 sekundach:
@2rzyn wreszcie mogę się zgodzić z twoim przekazem w 100%
Re: Laikike1
Nom, masz tu steam jak noon z eisem
Jimson na gorączce w parku igieł ma równie nierówną formę co Laik na wszystkim poza Naturalnymi. Na Wesołym jest kurwa przemocny, czasem też grafomański, ale nie przeszkadza to tak jak u Laika.
Nie wiem, w tej dyskusji o Laiku zawsze się wyciąga to 20-30% wersów, które są przypalowe, a resztę ignoruję. A u Jimsona udaje sie, ze nie istnieje to 10-15%, ale to tez liczba rzeczy ma wpływ i ze laik pisał przed kompem w nocy po siódmym żubrze
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Laikike1
poproszę przykłady. to zarzucanie grafomaństwa jimsonowi kompletnie pomylony trop nie do wybronienia, ale jestem ciekaw co masz w arsenale w takim razie.









