Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
jogi
Posty: 4135 Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46
Post
autor: jogi » dzisiaj, 7:32
Zawadiacko wypięte biodra i machanie łapką w okolicach genitalnych - Sokół Masturbator.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
jogi
yaml
Posty: 1474 Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09
Post
autor: yaml » dzisiaj, 12:58
yaml pisze: ↑ dzisiaj, 1:10
koncertem Norbiego na Dniach Pułtuska
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
yaml
starydobryhiphop
Posty: 168 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » dzisiaj, 13:04
Aż musiałem coś napisać po kilku miesiącach nie odzywania - serio!? Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś? Czy coś tu jest nie tak czy to ja nic nie rozumiem?
starydobryhiphop
chaya
Posty: 1023 Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45
Post
autor: chaya » dzisiaj, 14:01
To wideo nie jest przypadkiem z występu gościnnego u Podsiadła?
chaya
marmolad_k2
Posty: 6644 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » dzisiaj, 15:14
starydobryhiphop pisze: ↑ dzisiaj, 13:04
Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś?
A na Norbiego przyszli za darmo! Swoją drogą zajebisty hypeman
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
starydobryhiphop
Posty: 168 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » dzisiaj, 15:23
mówcie co chcecie zaangażowanie norbiego, radość z grania (nawet jeśli udawana za hajs)... no pewni ludzie mogliby się tutaj klasy uczyć
starydobryhiphop
eddy_wata
Posty: 18850 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » dzisiaj, 15:30
so-not-cool
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
igorzastyy
Posty: 2395 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » dzisiaj, 15:39
Wolałbym pójść na koncert Norbiego niż Sokoła, bo rapowania mogę sobie posłuchać w domu, a dobrą zabawę zapewni mi Norbi
igorzastyy
2rzyn
Posty: 11458 Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: 2rzyn » dzisiaj, 15:41
Bez kitu porownujac te 2 video to nie wiem jakim trzeba byc odklejencem zeby wybrac sie na sokola
Jose pisze: ↑ 08 lut 2026, 22:48
Dlaczego 2rzyn Królem Jest
2rzyn
Czyszy
Posty: 179 Rejestracja: 13 lip 2025, 3:13
Post
autor: Czyszy » dzisiaj, 15:47
"Lepszy wróbel w garści niż Sokół - W Aucie"
-Opus Magnum
Czyszy
igorzastyy
Posty: 2395 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » dzisiaj, 16:05
Lepszy Sokół w garści niż Michał Szpak na dachu
igorzastyy
starydobryhiphop
Posty: 168 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » dzisiaj, 16:12
wciaż lepszy robin w półtusku
(kto skuma ornitologiczno-lingwistyczno-anglosaski żarcik to pjona)
starydobryhiphop