Sokół

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4135
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Sokół

Post autor: jogi »

Zawadiacko wypięte biodra i machanie łapką w okolicach genitalnych - Sokół Masturbator.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1474
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Sokół

Post autor: yaml »

yaml pisze: dzisiaj, 1:10 koncertem Norbiego na Dniach Pułtuska
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
starydobryhiphop
Posty: 168
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

Aż musiałem coś napisać po kilku miesiącach nie odzywania - serio!? Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś? Czy coś tu jest nie tak czy to ja nic nie rozumiem?
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1023
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Sokół

Post autor: chaya »

To wideo nie jest przypadkiem z występu gościnnego u Podsiadła?
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Sokół

Post autor: marmolad_k2 »

starydobryhiphop pisze: dzisiaj, 13:04 Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś?
A na Norbiego przyszli za darmo! Swoją drogą zajebisty hypeman :bowdown:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
starydobryhiphop
Posty: 168
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

mówcie co chcecie zaangażowanie norbiego, radość z grania (nawet jeśli udawana za hajs)... no pewni ludzie mogliby się tutaj klasy uczyć :)
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18850
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Sokół

Post autor: eddy_wata »

so-not-cool
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2395
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Wolałbym pójść na koncert Norbiego niż Sokoła, bo rapowania mogę sobie posłuchać w domu, a dobrą zabawę zapewni mi Norbi
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sokół

Post autor: 2rzyn »

Bez kitu porownujac te 2 video to nie wiem jakim trzeba byc odklejencem zeby wybrac sie na sokola
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Czyszy
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2025, 3:13

Re: Sokół

Post autor: Czyszy »

"Lepszy wróbel w garści niż Sokół - W Aucie"
-Opus Magnum
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2395
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Lepszy Sokół w garści niż Michał Szpak na dachu
starydobryhiphop
Posty: 168
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

wciaż lepszy robin w półtusku ;) (kto skuma ornitologiczno-lingwistyczno-anglosaski żarcik to pjona)
ODPOWIEDZ