Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
jogi
Posty: 4136 Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46
Post
autor: jogi » 24 cze 2026, 7:32
Zawadiacko wypięte biodra i machanie łapką w okolicach genitalnych - Sokół Masturbator.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
jogi
yaml
Posty: 1475 Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09
Post
autor: yaml » 24 cze 2026, 12:58
yaml pisze: ↑ 24 cze 2026, 1:10
koncertem Norbiego na Dniach Pułtuska
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
yaml
starydobryhiphop
Posty: 173 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » 24 cze 2026, 13:04
Aż musiałem coś napisać po kilku miesiącach nie odzywania - serio!? Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś? Czy coś tu jest nie tak czy to ja nic nie rozumiem?
starydobryhiphop
chaya
Posty: 1025 Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45
Post
autor: chaya » 24 cze 2026, 14:01
To wideo nie jest przypadkiem z występu gościnnego u Podsiadła?
chaya
marmolad_k2
Posty: 6687 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 24 cze 2026, 15:14
starydobryhiphop pisze: ↑ 24 cze 2026, 13:04
Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś?
A na Norbiego przyszli za darmo! Swoją drogą zajebisty hypeman
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
starydobryhiphop
Posty: 173 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » 24 cze 2026, 15:23
mówcie co chcecie zaangażowanie norbiego, radość z grania (nawet jeśli udawana za hajs)... no pewni ludzie mogliby się tutaj klasy uczyć
starydobryhiphop
eddy_wata
Posty: 18919 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » 24 cze 2026, 15:30
so-not-cool
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
igorzastyy
Posty: 2436 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » 24 cze 2026, 15:39
Wolałbym pójść na koncert Norbiego niż Sokoła, bo rapowania mogę sobie posłuchać w domu, a dobrą zabawę zapewni mi Norbi
igorzastyy
2rzyn
Posty: 11484 Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: 2rzyn » 24 cze 2026, 15:41
Bez kitu porownujac te 2 video to nie wiem jakim trzeba byc odklejencem zeby wybrac sie na sokola
Jose pisze: ↑ 08 lut 2026, 22:48
Dlaczego 2rzyn Królem Jest
2rzyn
Czyszy
Posty: 179 Rejestracja: 13 lip 2025, 3:13
Post
autor: Czyszy » 24 cze 2026, 15:47
"Lepszy wróbel w garści niż Sokół - W Aucie"
-Opus Magnum
Czyszy
igorzastyy
Posty: 2436 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » 24 cze 2026, 16:05
Lepszy Sokół w garści niż Michał Szpak na dachu
igorzastyy
starydobryhiphop
Posty: 173 Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Post
autor: starydobryhiphop » 24 cze 2026, 16:12
wciaż lepszy robin w półtusku
(kto skuma ornitologiczno-lingwistyczno-anglosaski żarcik to pjona)
starydobryhiphop
deftone
Posty: 107 Rejestracja: 24 maja 2026, 15:00
Post
autor: deftone » 24 cze 2026, 20:16
Mało jest w polskim mainstreamie raperów którzy mogą tak otwarcie pluć na fanów czy to w komentarzach na social-mediach, czy to odmawiając głupiej rozmowy po koncercie, a fanbaza i tak będzie idealizowała swojego bożka
deftone
Karkovsky
Posty: 563 Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42
Post
autor: Karkovsky » 24 cze 2026, 21:34
Z jednej strony świetne teksty, mocny wokal,niezła dyskografja. Z drugiej strony jeden z największych kasztanów i farmazonów na tej scenie
Karkovsky
oooizneb
Posty: 202 Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland
Post
autor: oooizneb » 24 cze 2026, 22:42
nie chcial ale musial pan narrator praprawnuk wyspiańskiego…
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
oooizneb
berlin
Posty: 76 Rejestracja: 16 sie 2025, 1:02
Post
autor: berlin » 24 cze 2026, 23:10
Sokół słyszał się tylko z przodu, a nie z odsłuchów. Dzwiękowiec znów spierdolił robotę.
człowiek po chodniku śmiga jakby był owadem tu
berlin
oooizneb
Posty: 202 Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland
Post
autor: oooizneb » 24 cze 2026, 23:54
uważaj na cwaniaka
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
oooizneb
georgefloyd
Posty: 319 Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06
Post
autor: georgefloyd » wczoraj, 0:05
Po Norbim naprawdę widać, że to lubi. Wie, że nie jest jakąś super gwiazdą. Stara się, brzmi naprawdę dobrze jak na warunki „raperskie?”. Osobiście wolałbym pójść na Norbiego niż na Sokoła. Idzie się uśmiechnąć przy tym pierwszym.
georgefloyd
oooizneb
Posty: 202 Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland
Post
autor: oooizneb » wczoraj, 0:18
Norbi to legenda. Sokół co najwyrzej pozer.
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
oooizneb
TrifeLife
Posty: 240 Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022
Post
autor: TrifeLife » wczoraj, 6:22
Mam problem z Sokołem - z jednej strony niby inteligentny koleś, ale tu się zachował jak Eldo u Reda.
Zamiast łeb spuścić na koniec to się prężył jak paw w Łazienkach, a ten występ nie aspiruje nawet do karykatury rapu.
Ale jak się przyjrzeć to takie zachowania mu towarzyszą od początku kariery - innym cisnął od statystów, a sam nie ma swojego zdania na żaden temat i najwyraźniej łyka wszystko, co mu w TVP Info powiedzą.
TrifeLife