Sokół

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Sokół

Post autor: jogi »

Zawadiacko wypięte biodra i machanie łapką w okolicach genitalnych - Sokół Masturbator.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1474
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Sokół

Post autor: yaml »

yaml pisze: wczoraj, 1:10 koncertem Norbiego na Dniach Pułtuska
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
starydobryhiphop
Posty: 169
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

Aż musiałem coś napisać po kilku miesiącach nie odzywania - serio!? Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś? Czy coś tu jest nie tak czy to ja nic nie rozumiem?
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1024
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Sokół

Post autor: chaya »

To wideo nie jest przypadkiem z występu gościnnego u Podsiadła?
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6668
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Sokół

Post autor: marmolad_k2 »

starydobryhiphop pisze: wczoraj, 13:04 Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś?
A na Norbiego przyszli za darmo! Swoją drogą zajebisty hypeman :bowdown:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
starydobryhiphop
Posty: 169
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

mówcie co chcecie zaangażowanie norbiego, radość z grania (nawet jeśli udawana za hajs)... no pewni ludzie mogliby się tutaj klasy uczyć :)
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18891
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Sokół

Post autor: eddy_wata »

so-not-cool
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2426
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Wolałbym pójść na koncert Norbiego niż Sokoła, bo rapowania mogę sobie posłuchać w domu, a dobrą zabawę zapewni mi Norbi
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11477
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sokół

Post autor: 2rzyn »

Bez kitu porownujac te 2 video to nie wiem jakim trzeba byc odklejencem zeby wybrac sie na sokola
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Czyszy
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2025, 3:13

Re: Sokół

Post autor: Czyszy »

"Lepszy wróbel w garści niż Sokół - W Aucie"
-Opus Magnum
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2426
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Lepszy Sokół w garści niż Michał Szpak na dachu
starydobryhiphop
Posty: 169
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

wciaż lepszy robin w półtusku ;) (kto skuma ornitologiczno-lingwistyczno-anglosaski żarcik to pjona)
deftone
Posty: 107
Rejestracja: 24 maja 2026, 15:00

Re: Sokół

Post autor: deftone »

Mało jest w polskim mainstreamie raperów którzy mogą tak otwarcie pluć na fanów czy to w komentarzach na social-mediach, czy to odmawiając głupiej rozmowy po koncercie, a fanbaza i tak będzie idealizowała swojego bożka
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 563
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Sokół

Post autor: Karkovsky »

Z jednej strony świetne teksty, mocny wokal,niezła dyskografja. Z drugiej strony jeden z największych kasztanów i farmazonów na tej scenie
Awatar użytkownika
oooizneb
Posty: 202
Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland

Re: Sokół

Post autor: oooizneb »

nie chcial ale musial pan narrator praprawnuk wyspiańskiego…
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
Awatar użytkownika
berlin
Posty: 76
Rejestracja: 16 sie 2025, 1:02

Re: Sokół

Post autor: berlin »

Sokół słyszał się tylko z przodu, a nie z odsłuchów. Dzwiękowiec znów spierdolił robotę.
człowiek po chodniku śmiga jakby był owadem tu
Awatar użytkownika
oooizneb
Posty: 202
Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland

Re: Sokół

Post autor: oooizneb »

uważaj na cwaniaka
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
georgefloyd
Posty: 319
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Sokół

Post autor: georgefloyd »

Po Norbim naprawdę widać, że to lubi. Wie, że nie jest jakąś super gwiazdą. Stara się, brzmi naprawdę dobrze jak na warunki „raperskie?”. Osobiście wolałbym pójść na Norbiego niż na Sokoła. Idzie się uśmiechnąć przy tym pierwszym.
Awatar użytkownika
oooizneb
Posty: 202
Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland

Re: Sokół

Post autor: oooizneb »

Norbi to legenda. Sokół co najwyrzej pozer.
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
TrifeLife
Posty: 238
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Sokół

Post autor: TrifeLife »

Mam problem z Sokołem - z jednej strony niby inteligentny koleś, ale tu się zachował jak Eldo u Reda.
Zamiast łeb spuścić na koniec to się prężył jak paw w Łazienkach, a ten występ nie aspiruje nawet do karykatury rapu.

Ale jak się przyjrzeć to takie zachowania mu towarzyszą od początku kariery - innym cisnął od statystów, a sam nie ma swojego zdania na żaden temat i najwyraźniej łyka wszystko, co mu w TVP Info powiedzą.
ODPOWIEDZ