ja przeszedłem koło świąt zimowych z nastawieniem że dodatek w maju/czerwcu, a tu lipa
ale no co czekam, może dadzą jakos na wiosne a na zime czwórke? oby
Moderator: con shonery
ja przeszedłem koło świąt zimowych z nastawieniem że dodatek w maju/czerwcu, a tu lipa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
tak, nextgen patch dorzuca kilka jakichś tam modyfikacji, ale brakuje mi niektórych i nie ma możliwości dorzucenia ich w tym momenciebaqlashan pisze: ↑27 maja 2026, 17:41Czyli remake w1 pewnie w 2029zemsta1camzata pisze: ↑27 maja 2026, 11:45 Czyli w4 najwcześniej 2028, lipa
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurwa a już jestem w 1/3 tego Wieśka fabularnie, gdybym wiedział to bym poczekał z rok
Dodano po 2 minutach 9 sekundach:Nwm, ale gadali ze będą wbudowane mody na konsolach, np to ze widzisz postać od boku jak w gow to właśnie jakiś modzik No i rebalans drzewka itp, na reddicie piszą ze to właśnie ten cały nextgen patch to była paka z wbudowanymi modami

błagam niech to będzie wiedźmin-drzewo z serialu
jest w podstawce, arcymistrzowski kot chyba? bo pamiętam że sie wkurwiłem jak zcraftowałem go bo lubie siwy łeb
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia