Stand-Up Comedy

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

EdwardZentara
Posty: 164
Rejestracja: 14 gru 2025, 1:29

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: EdwardZentara »

Ponteffski, Zalewski, Jurkiewicz, Minkiewicz TOP
Edward Żentara wyszedł zagrać dla milusińskich zalany
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: sztyc »

wszyscy do wyjebania ze zmieszanymi
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
EdwardZentara
Posty: 164
Rejestracja: 14 gru 2025, 1:29

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: EdwardZentara »

To kto dobry z PL
Edward Żentara wyszedł zagrać dla milusińskich zalany
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5853
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Malloy »

nikt, tylko Jimmy Carr
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: potter »

Ja tych wszystkich solowych materiałów naszych standuperów tęż nie jestem fanem i raczej mnie nudzą, ale programy z ich udziałem typu Zero Presji, Hamburger Show, z kartki czy Masz minutę potrafią być naprawdę spoko, więcej tego typu rzeczy niż monotonnych występów często ponad godzinnych i będzie ok
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3871
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: dr zjeb »

Z naszych siedzi mi Walos, proste i skuteczne:

you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Luxair »

Byliśmy ostatnio na dwóch standuperach z Rumunii (Dragos i Victor Patrascan), z Irlandii - Dara O Briain i ze Sri Lanki - Vidura Bandara Rajapaksa. Wszyscy na plus, choć Dara to jest kosmos, prędkość z którą napierdala, refleks w reagowaniu na publiczność, oraz historia jak szukał swojego biologiczego ojca zniszczyły doszczętnie. Nikt z powyższych nie unikał też tematu Izraela - kolejny plus!

PS. Vidura mega ruchable
Spoiler
Obrazek
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 308
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Burr »

Stand upy to jedna z nielicznych rzeczy, która oglądam na YT i tyle czasu na to poświęcam.
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

byłem wczoraj na Brudzewskim i było w opór śmiesznie :bowdown:

a z neta lubię posłuchać Matt Rife'a i jeszcze kogoś
ODPOWIEDZ