Stand-Up Comedy
Moderatorzy: gogi, con shonery
-
EdwardZentara
- Posty: 164
- Rejestracja: 14 gru 2025, 1:29
Re: Stand-Up Comedy
Ponteffski, Zalewski, Jurkiewicz, Minkiewicz TOP
Edward Żentara wyszedł zagrać dla milusińskich zalany
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Re: Stand-Up Comedy
wszyscy do wyjebania ze zmieszanymi
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
-
EdwardZentara
- Posty: 164
- Rejestracja: 14 gru 2025, 1:29
Re: Stand-Up Comedy
To kto dobry z PL
Edward Żentara wyszedł zagrać dla milusińskich zalany
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
Re: Stand-Up Comedy
nikt, tylko Jimmy Carr
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: Stand-Up Comedy
Ja tych wszystkich solowych materiałów naszych standuperów tęż nie jestem fanem i raczej mnie nudzą, ale programy z ich udziałem typu Zero Presji, Hamburger Show, z kartki czy Masz minutę potrafią być naprawdę spoko, więcej tego typu rzeczy niż monotonnych występów często ponad godzinnych i będzie ok
Re: Stand-Up Comedy
Byliśmy ostatnio na dwóch standuperach z Rumunii (Dragos i Victor Patrascan), z Irlandii - Dara O Briain i ze Sri Lanki - Vidura Bandara Rajapaksa. Wszyscy na plus, choć Dara to jest kosmos, prędkość z którą napierdala, refleks w reagowaniu na publiczność, oraz historia jak szukał swojego biologiczego ojca zniszczyły doszczętnie. Nikt z powyższych nie unikał też tematu Izraela - kolejny plus!
PS. Vidura mega ruchable
PS. Vidura mega ruchable
Spoiler

AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
Re: Stand-Up Comedy
Stand upy to jedna z nielicznych rzeczy, która oglądam na YT i tyle czasu na to poświęcam.
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
- ToMojaStaraKsywka
- Posty: 1822
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
- Lokalizacja: Katowice
Re: Stand-Up Comedy
byłem wczoraj na Brudzewskim i było w opór śmiesznie
a z neta lubię posłuchać Matt Rife'a i jeszcze kogoś
a z neta lubię posłuchać Matt Rife'a i jeszcze kogoś






