Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto się zdupcy z ligi?

Arka
17
30%
Cracovia
4
7%
Lechia
10
18%
Motor
2
4%
Piast
8
14%
Widzew
15
27%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5095
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: sebring »

"trzeba licztć że Vinagre będzie w formie"
Spoiler
Obrazek
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
porter
Posty: 216
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: porter »

34 letni Wszołek, który ostatnio zazwyczaj popsuty albo gra słabo. Vinagre, który ostatnie dobre mecze rozgrywał prawie 2 lata temu? Gratuluję optymizmu.

Dramatyczna jest ta kadra. Wielki Darek Mioduski :bowdown:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5095
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: sebring »

spokojnie. żewłakow jr zaraz odpali. jeszcze tylko dwa lata i bedzie grajcar. zobaczycie kurwa!
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21312
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

no tak to wygląda niestety
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5095
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: sebring »

dożyliśmy czasów, w których na skutek zarządzania Dara Miodka legia jest tak kurwa biedna, że jedynym racjonalnym planem klubu jest MARAS RATUJ
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21312
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

mnie to rozpierdala, że po dwóch latach grania w pucharach, sprzedaży zawodników za lekko ponad 20 mln€, dobrej frekwencji na trybunach, gdzie z samych biletów potrafili wyciągnąć 45mln za sezon, jak i z praw medialnych ponad 70 baniek w rok, nagle po braku awansu do pucharów stajemy się dziadami i pieniędzy nie ma na nic :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18959
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ekstraklasa

Post autor: eddy_wata »

Jest na splate pozyczki wlascicielskiej zapewne
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7004
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

Maras zrobi top5
nic na potem
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21312
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

byle nie lech
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7004
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

Lech się zbroi i to cieszy a ewentualny ból dupy kibiców Legii przedstawia się wybornie :lol:
nic na potem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14979
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18959
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ekstraklasa

Post autor: eddy_wata »

hindrich chyba out?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
porter
Posty: 216
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: porter »

potter pisze: 48 min temu Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
>najlepszy skład
>Rajovic

Litości :lol:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14367
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

porter pisze: dzisiaj, 15:57 Dramatyczna jest ta kadra. Wielki Darek Mioduski
teraz łatwo mówić, ale wcześniej przez lata co okienko warszawskie redakcję pialy z zachwytu, ze legia królem polowania
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
porter
Posty: 216
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: porter »

Ale co mnie redakcje interesują? Zresztą chyba do dzisiaj o syfie w Legii piszą bezosobowo, nie wymieniając pana Darka i zatrudnianych przez niego orłów, więc doniesienia o królu polowania co okienko jakoś bardzo by mnie nie dziwiły.
ODPOWIEDZ