34 letni Wszołek, który ostatnio zazwyczaj popsuty albo gra słabo. Vinagre, który ostatnie dobre mecze rozgrywał prawie 2 lata temu? Gratuluję optymizmu.
mnie to rozpierdala, że po dwóch latach grania w pucharach, sprzedaży zawodników za lekko ponad 20 mln€, dobrej frekwencji na trybunach, gdzie z samych biletów potrafili wyciągnąć 45mln za sezon, jak i z praw medialnych ponad 70 baniek w rok, nagle po braku awansu do pucharów stajemy się dziadami i pieniędzy nie ma na nic
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
potter pisze: ↑wczoraj, 16:47
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
Ale co mnie redakcje interesują? Zresztą chyba do dzisiaj o syfie w Legii piszą bezosobowo, nie wymieniając pana Darka i zatrudnianych przez niego orłów, więc doniesienia o królu polowania co okienko jakoś bardzo by mnie nie dziwiły.
potter pisze: ↑wczoraj, 16:47
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
>najlepszy skład
>Rajovic
Litości
A kto niby będzie grał? Zostają Colak i Zjawiński, mogę się założyć że będzie grał Rajo skoro tyle kosztował i skoro już w tej rundzie grywał u Papszuna, przynajmniej sezon rozpoczną z nim
https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2026-06-23/superpuchar-polski-2026-w-poznaniu pisze:Podczas wtorkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję, że mecz o Superpuchar Polski 2026 odbędzie się 16 lipca o godzinie 20:45 w Poznaniu. Wybór terminu poprzedziła analiza terminarza rozgrywek ligowych oraz harmonogramu europejskich pucharów z udziałem polskich klubów. W spotkaniu o Superpuchar Polski zmierzą się mistrz kraju – Lech Poznań oraz zdobywca STS Pucharu Polski – Górnik Zabrze. Transmisja na kanale TVP Sport.