34 letni Wszołek, który ostatnio zazwyczaj popsuty albo gra słabo. Vinagre, który ostatnie dobre mecze rozgrywał prawie 2 lata temu? Gratuluję optymizmu.
mnie to rozpierdala, że po dwóch latach grania w pucharach, sprzedaży zawodników za lekko ponad 20 mln€, dobrej frekwencji na trybunach, gdzie z samych biletów potrafili wyciągnąć 45mln za sezon, jak i z praw medialnych ponad 70 baniek w rok, nagle po braku awansu do pucharów stajemy się dziadami i pieniędzy nie ma na nic
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
potter pisze: ↑dzisiaj, 16:47
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
Ale co mnie redakcje interesują? Zresztą chyba do dzisiaj o syfie w Legii piszą bezosobowo, nie wymieniając pana Darka i zatrudnianych przez niego orłów, więc doniesienia o królu polowania co okienko jakoś bardzo by mnie nie dziwiły.