Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2376
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

No ta, Tede był dwa razy większy wtedy i w innej wadze chodził, więc trzeba było się rzucić na szczypiora Matheo. Niebywale przykra postać
georgefloyd
Posty: 314
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Ten Typ Mes

Post autor: georgefloyd »

Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ten Typ Mes

Post autor: 2rzyn »

Elegancko wyjasnil flejtucha, pamietam ten wywiad
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Dla niewtajemniczonych, wg Pana Piotra



jest plagiatem



Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.

Obrazek
ODPOWIEDZ