Ten Typ Mes
- igorzastyy
- Posty: 2377
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Ten Typ Mes
No ta, Tede był dwa razy większy wtedy i w innej wadze chodził, więc trzeba było się rzucić na szczypiora Matheo. Niebywale przykra postać
-
georgefloyd
- Posty: 314
- Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06
Re: Ten Typ Mes
Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
Re: Ten Typ Mes
Dla niewtajemniczonych, wg Pana Piotra
jest plagiatem
Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.
jest plagiatem
Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.
ㅤ

ㅤ

ㅤ


