Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

No ta, Tede był dwa razy większy wtedy i w innej wadze chodził, więc trzeba było się rzucić na szczypiora Matheo. Niebywale przykra postać
georgefloyd
Posty: 319
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Ten Typ Mes

Post autor: georgefloyd »

Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ten Typ Mes

Post autor: 2rzyn »

Elegancko wyjasnil flejtucha, pamietam ten wywiad
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Dla niewtajemniczonych, wg Pana Piotra



jest plagiatem



Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.

Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

On nawet go nie przypomina :lol:
No i ten jeden kawałek Tedego zjada dyskografię pana artysty.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5566
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Haczapurjan »

W ogóle go nie przypomina.

I już widzę jak Piecia napierdala Matheo, jak go kurwa kurdupel Mejer napierdolił w parterze :rotfl:
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

Chyba wolałbym słuchać 2 godziny Notesu 3D, niż dwie minuty gadania pretensjonalnego Mesa.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 563
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Karkovsky »

georgefloyd pisze: 23 cze 2026, 23:29 Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
Pjus stracił słuch bo nie mógł znieść tego pierdolenia :bowdown:
A co do wypowiedzi Mesa, to podobieństwo miedzy To jeszcze nie koniec a Hate it or love it jest znikome
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

Większe podobieństwa widzę między ksywką Mesa a pewnym murzynem.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
buarzej
Posty: 81
Rejestracja: 16 lut 2020, 20:44

Re: Ten Typ Mes

Post autor: buarzej »

kkthx pisze: 23 cze 2026, 23:40 Dla niewtajemniczonych, wg Pana Piotra



jest plagiatem



Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.
Jakby chociaż za podobieństwo blasku i lean back się zesrał, to nadal byłoby komiczne, ale chociaż bliższe prawdy. Ciekawe czy teraz wyjebie Yottsowi za plagiatowanie Matheo. Kurwa co za cymbał :D
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 563
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Karkovsky »

Im dalej w las tym człowiek się mniej dziwi, że typowi kilka razy juz ktoś poważnie najebał. On jest w czepku urodzony, że za tym jednym razem jednak go odratowali
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Za dwoma, więc ten czepek jest naprawdę twardy.

A tak serio - pojebane w chuj się tak wczuwać w to i jeszcze się tłuc z chłopami o przekonania. Chociaż on nie był aż tak pretensjonalny całe życie.

Obrazek
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 5668
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ten Typ Mes

Post autor: aleksy »

zajebiste są te 2 kawałki, o to właśnie chodzi w hiphopie
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

Mes chciałby by postrzegano go jako warszawskiego intelektualistę z arystokracji, a mentalnie jest tam gdzie były patusy, które w latach 2009-2012 chciały bić kogoś za słuchanie Tedego
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Zacytuję komentarz z youtube, który dokładnie oddaje jego aktualny charakter:
Nie o to chodzi, że ludzie myślą, że jesteś ziomkiem z bloków udającym intelektualistę, tylko że ty sam starasz się misternie utrzymywać taki wizerunek, ale każdy kto trochę śledzi twoją karierę wie, że pod płaszczykiem intelektualisty jesteś nabzdyczonym bucem z miasta stołecznego, któremu jednak zawsze bliższy był grubo zakrapiany i posypany balet niż na lektura traktatów filozoficznych i historia sztuki, ot co.

Obrazek
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 318
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Ten Typ Mes

Post autor: JANPALONY »

igorzastyy pisze: 24 cze 2026, 11:57 Mes chciałby by postrzegano go jako warszawskiego intelektualistę z arystokracji, a mentalnie jest tam gdzie były patusy, które w latach 2009-2012 chciały bić kogoś za słuchanie Tedego
:bowdown:

swoją drogą bycie tak zamkniętym łbem i jednoczesne udawanie otwartego łba to jest chyba największy dowód na jego chaos na strychu
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 563
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Karkovsky »

Pierwsza hybryda dresa i skejta warszawskiego intelektualisty
ODPOWIEDZ