Ten Typ Mes
- igorzastyy
- Posty: 2436
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Ten Typ Mes
No ta, Tede był dwa razy większy wtedy i w innej wadze chodził, więc trzeba było się rzucić na szczypiora Matheo. Niebywale przykra postać
-
georgefloyd
- Posty: 319
- Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06
Re: Ten Typ Mes
Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
Re: Ten Typ Mes
Dla niewtajemniczonych, wg Pana Piotra
jest plagiatem
Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.
jest plagiatem
Ale czy w środowisku nikt by nie wiedział, że Matheo od niego wyłapał w łeb?
Pomijam już co trzeba mieć w bani, żeby kogoś pobić za to, że sobie zrobił kawałek, który przypomina inny kawałek.
ㅤ

ㅤ

ㅤ
- marmolad_k2
- Posty: 6681
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Ten Typ Mes
On nawet go nie przypomina
No i ten jeden kawałek Tedego zjada dyskografię pana artysty.
No i ten jeden kawałek Tedego zjada dyskografię pana artysty.
- Haczapurjan
- Posty: 5566
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Ten Typ Mes
W ogóle go nie przypomina.
I już widzę jak Piecia napierdala Matheo, jak go kurwa kurdupel Mejer napierdolił w parterze
I już widzę jak Piecia napierdala Matheo, jak go kurwa kurdupel Mejer napierdolił w parterze
- marmolad_k2
- Posty: 6681
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Ten Typ Mes
Chyba wolałbym słuchać 2 godziny Notesu 3D, niż dwie minuty gadania pretensjonalnego Mesa.
Re: Ten Typ Mes
Pjus stracił słuch bo nie mógł znieść tego pierdoleniageorgefloyd pisze: ↑23 cze 2026, 23:29 Ktoś słucha takich wywiadów? Ciężka sprawa rozmawiać z takim typem, a co dopiero słuchać dla przyjemności. Słuchanie jego pierdolenia powinno być karą w pudle. Codziennie z głośników 4 godziny zapętlone takie kwiatki. Nie dziwię się, że ktoś mu rozjebał łeb o chodnik, a jego koleżka stracił słuch. Ja jebie, można to podłożyć do takiej głowy bańki wstańki z dużymi oczami, która się buja do przodu i do tyłu. Tam w Warszawie to oni wszyscy tak mają? Pytam, bo byłem tylko 6 razy jak na lotnisko jechałem i wracałem. Nie wychodziłem nigdzie na zwiady.
A co do wypowiedzi Mesa, to podobieństwo miedzy To jeszcze nie koniec a Hate it or love it jest znikome
- marmolad_k2
- Posty: 6681
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Ten Typ Mes
Większe podobieństwa widzę między ksywką Mesa a pewnym murzynem.
Re: Ten Typ Mes
Jakby chociaż za podobieństwo blasku i lean back się zesrał, to nadal byłoby komiczne, ale chociaż bliższe prawdy. Ciekawe czy teraz wyjebie Yottsowi za plagiatowanie Matheo. Kurwa co za cymbał
Re: Ten Typ Mes
Im dalej w las tym człowiek się mniej dziwi, że typowi kilka razy juz ktoś poważnie najebał. On jest w czepku urodzony, że za tym jednym razem jednak go odratowali
Re: Ten Typ Mes
Za dwoma, więc ten czepek jest naprawdę twardy.
A tak serio - pojebane w chuj się tak wczuwać w to i jeszcze się tłuc z chłopami o przekonania. Chociaż on nie był aż tak pretensjonalny całe życie.
A tak serio - pojebane w chuj się tak wczuwać w to i jeszcze się tłuc z chłopami o przekonania. Chociaż on nie był aż tak pretensjonalny całe życie.
ㅤ

ㅤ

ㅤ
Re: Ten Typ Mes
zajebiste są te 2 kawałki, o to właśnie chodzi w hiphopie
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
- igorzastyy
- Posty: 2436
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Ten Typ Mes
Mes chciałby by postrzegano go jako warszawskiego intelektualistę z arystokracji, a mentalnie jest tam gdzie były patusy, które w latach 2009-2012 chciały bić kogoś za słuchanie Tedego
Re: Ten Typ Mes
Zacytuję komentarz z youtube, który dokładnie oddaje jego aktualny charakter:
Nie o to chodzi, że ludzie myślą, że jesteś ziomkiem z bloków udającym intelektualistę, tylko że ty sam starasz się misternie utrzymywać taki wizerunek, ale każdy kto trochę śledzi twoją karierę wie, że pod płaszczykiem intelektualisty jesteś nabzdyczonym bucem z miasta stołecznego, któremu jednak zawsze bliższy był grubo zakrapiany i posypany balet niż na lektura traktatów filozoficznych i historia sztuki, ot co.
ㅤ

ㅤ

ㅤ
Re: Ten Typ Mes
igorzastyy pisze: ↑24 cze 2026, 11:57 Mes chciałby by postrzegano go jako warszawskiego intelektualistę z arystokracji, a mentalnie jest tam gdzie były patusy, które w latach 2009-2012 chciały bić kogoś za słuchanie Tedego
swoją drogą bycie tak zamkniętym łbem i jednoczesne udawanie otwartego łba to jest chyba największy dowód na jego chaos na strychu






