Strona 13 z 13
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 22:52
autor: VerminatorX
I on tak siedzi 2 godziny i pierdoli?
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 22:56
autor: igorzastyy
Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 22:59
autor: VerminatorX
Skoro odgrywa DJ-a Buhha na żywo, to może Wielki Betonowy Chuj i DJ Złoty Łańcuch też kiedyś dostaną wizyjną formę

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:02
autor: gods bidness
W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:04
autor: VerminatorX
Propsy dla kolegi, robisz Bożą robotę.
gods bidness pisze: ↑wczoraj, 23:02
W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu
To jest zapętlone nagranie, drugi raz słyszę gadkę o meldowaniu do kaloryfera.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:05
autor: Dzonson
Przecież to pętla.
Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:11
autor: gods bidness
Ja tam byłem z 5 sekund i wyszedłem, więc za długa ta pętla,, żebym załapał
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:12
autor: Sionek
igorzastyy pisze: ↑wczoraj, 22:56
Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
Ale oryginalny Esende Mylffon w wersji Hałas z Buhhem też był sprzedawany, a nie za darmo, nic się nie zmieniło w gruncie rzeczy.
Dodano po 43 sekundach:
Dzonson pisze: ↑wczoraj, 23:05
Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Jeśli chodzi ci o kolejność tracków to w paczce jest inna niż oficjalna tracklista
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:15
autor: VerminatorX
W NWJ Boyz To ale Yottsu ładnie leci

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:45
autor: horrypaz
Maciej Maj
Hej, jak sobie wysyłaliście linki do Buhha do innych to odpuście sobie maile czemu Wam nie działa xD Widzimy się za dobę
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 22 cze 2026, 23:53
autor: emdeer
Sionek pisze: ↑wczoraj, 23:13
Ale oryginalny Esende Mylffon w wersji Hałas z Buhhem też był sprzedawany, a nie za darmo, nic się nie zmieniło w gruncie rzeczy.
To wyszlo dopiero w 2020 czy była jakaś dystrybucja w 2006 ?
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 0:01
autor: Sionek
emdeer pisze: ↑wczoraj, 23:53
To wyszlo dopiero w 2020 czy była jakaś dystrybucja w 2006 ?
W 2006 można było kupić przez SMSa premium za ileś tam złotych i można było sobie pobrać (pierwszy album sprzedawany cyfrowo w Polsce btw). Po jakimś czasie usługę wyłączono i jedyna opcja przez wiele lat to był pirat z Chomika albo ripy z YouTuba. Dopiero przy okazji reedycji w 2020 ta wersja wróciła do oficjalnej sprzedaży.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 0:21
autor: igorzastyy
Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 0:28
autor: Sionek
igorzastyy pisze: ↑dzisiaj, 0:21
Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
Dokładnie tak. Buhh tylko hostuje i gada te swoje pierdoły między numerami, a reszta to legal. Masz cały materiał dokładnie taki jak na zwykłej wersji płyty, do tego jest dodanych kilka nowych numerów i jeden w wersji screwed and chopped i tyle.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 0:31
autor: Haczapurjan
"Małpman" mi się wkręcił jednak, kurwa trochę tych odsłuchów trzeba było
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 7:27
autor: sychy
Płatny DJ Buhh, świat się kończy

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 7:35
autor: many-s
Po pierwszym odsłuchu to całkiem fajne bity i bengerki.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 8:07
autor: WojtekSokol
Dzonson pisze: ↑wczoraj, 23:05
Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Jak zgrywałem to taka była kolejność
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 9:14
autor: gods bidness
Jak nie ma na spoti, choćby za dodatkową opłatą, to niech spierdala. Kto to widział albumy w rar ściągać w 2026.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 23 cze 2026, 9:46
autor: Sionek
Prędzej czy później się pojawi pewnie