TEDE - XXende Mylffon (2026)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

VerminatorX
Posty: 353
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

I on tak siedzi 2 godziny i pierdoli?
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2362
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: igorzastyy »

Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
VerminatorX
Posty: 353
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

Skoro odgrywa DJ-a Buhha na żywo, to może Wielki Betonowy Chuj i DJ Złoty Łańcuch też kiedyś dostaną wizyjną formę :rotfl:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5160
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: gods bidness »

W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu


:what:
VerminatorX
Posty: 353
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

Propsy dla kolegi, robisz Bożą robotę.
gods bidness pisze: wczoraj, 23:02 W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu
To jest zapętlone nagranie, drugi raz słyszę gadkę o meldowaniu do kaloryfera.
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 812
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Dzonson »

Przecież to pętla.

Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5160
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: gods bidness »

Ja tam byłem z 5 sekund i wyszedłem, więc za długa ta pętla,, żebym załapał
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 543
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: wczoraj, 22:56 Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
Ale oryginalny Esende Mylffon w wersji Hałas z Buhhem też był sprzedawany, a nie za darmo, nic się nie zmieniło w gruncie rzeczy.

Dodano po 43 sekundach:
Dzonson pisze: wczoraj, 23:05 Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Jeśli chodzi ci o kolejność tracków to w paczce jest inna niż oficjalna tracklista
VerminatorX
Posty: 353
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

W NWJ Boyz To ale Yottsu ładnie leci :shock:
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: horrypaz »

Maciej Maj

Hej, jak sobie wysyłaliście linki do Buhha do innych to odpuście sobie maile czemu Wam nie działa xD Widzimy się za dobę
emdeer
Posty: 497
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: emdeer »

Sionek pisze: wczoraj, 23:13 Ale oryginalny Esende Mylffon w wersji Hałas z Buhhem też był sprzedawany, a nie za darmo, nic się nie zmieniło w gruncie rzeczy.
To wyszlo dopiero w 2020 czy była jakaś dystrybucja w 2006 ?
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 543
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

emdeer pisze: wczoraj, 23:53 To wyszlo dopiero w 2020 czy była jakaś dystrybucja w 2006 ?
W 2006 można było kupić przez SMSa premium za ileś tam złotych i można było sobie pobrać (pierwszy album sprzedawany cyfrowo w Polsce btw). Po jakimś czasie usługę wyłączono i jedyna opcja przez wiele lat to był pirat z Chomika albo ripy z YouTuba. Dopiero przy okazji reedycji w 2020 ta wersja wróciła do oficjalnej sprzedaży.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2362
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: igorzastyy »

Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 543
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: dzisiaj, 0:21 Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
Dokładnie tak. Buhh tylko hostuje i gada te swoje pierdoły między numerami, a reszta to legal. Masz cały materiał dokładnie taki jak na zwykłej wersji płyty, do tego jest dodanych kilka nowych numerów i jeden w wersji screwed and chopped i tyle.
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5474
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Haczapurjan »

"Małpman" mi się wkręcił jednak, kurwa trochę tych odsłuchów trzeba było
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 482
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: sychy »

Płatny DJ Buhh, świat się kończy :damn: :damn:
Jak słucham twoje traczki, to wtedy faktycznie zbiera mnie do sraczki
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: many-s »

Po pierwszym odsłuchu to całkiem fajne bity i bengerki.
Awatar użytkownika
WojtekSokol
Posty: 4
Rejestracja: wczoraj, 21:37

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: WojtekSokol »

Dzonson pisze: wczoraj, 23:05 Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Jak zgrywałem to taka była kolejność
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5160
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: gods bidness »

Jak nie ma na spoti, choćby za dodatkową opłatą, to niech spierdala. Kto to widział albumy w rar ściągać w 2026.
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 543
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

Prędzej czy później się pojawi pewnie
ODPOWIEDZ