N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 9379
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: DoubleB »

ice cube - bosski roman
eazy-e - pomidor
dre - kali
ren - popek
yella - tadek
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
🥤 DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN 🚘 -> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Awatar użytkownika
ReservationAtDorsia
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2026, 11:52

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: ReservationAtDorsia »

Po raz tysięczny pierdolenie, że NWA mieli wizerunek uliczny więc teksty są prawdziwe :lol: Ileż można, ja pierdole.
One good game don't put you in the hall of fame motherfucker
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: Rupert »

Hotel Trivago
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 7975
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: baqlashan »

ReservationAtDorsia pisze: 14 kwie 2026, 19:46 Po raz tysięczny pierdolenie, że NWA mieli wizerunek uliczny więc teksty są prawdziwe
na pewno bardziej autentyczne i przyziemne, bo jebanie policji jako murzyn z hood to domyślny tryb, a jakieś sensacje o ruchaniu martwych kurew to czysta fikcja. pewnie nwa też miało pare odlotów na marsa jak w apetite for destruction np, ale taka to była konwencja. nie dzięki temu potrząsneli amerykańską ulicą, tylko dzięki byciu murzynami z hood i jebaniu policji.
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
ReservationAtDorsia
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2026, 11:52

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: ReservationAtDorsia »

Jakby porównać street cred (klamki, crack, ruchanie suk) Geto Boys, czyli chłopaki z 5th Ward'a z N.W.A. to ci drudzy by zostali zgruzowani przecież jak obesrani pozerzy :lol: :lol:
One good game don't put you in the hall of fame motherfucker
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 7975
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: baqlashan »

ok, to zapodaj ten strumień świadomości na temat tego pozerstwa NWA bo w sumie to mnie zaciekawiłeś
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 9379
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: DoubleB »

mnie też
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
🥤 DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN 🚘 -> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Awatar użytkownika
ReservationAtDorsia
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2026, 11:52

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: ReservationAtDorsia »

Baquadaun: Nic już nie zamierzam tobie więcej pisać i wyjaśniać. Dzisiaj był wyjątek na zbadanie poziomu twojego dauniactwa i w sumie chyba nawet wzrosło.
One good game don't put you in the hall of fame motherfucker
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 7975
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: baqlashan »

miękka pizdeczka z ciebie
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9243
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: Parlae »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Sam Ren nie był odpowiedzialny za teksty, bardzo dużo napisał tam The DOC. Nie wiem czy wszystkiego nie napisał dla Eaziego. Oj to stillo Dre już słychać i jak dla mnie pozostanie kreatorem późniejszego brzmienia WC.
Waldek98
Posty: 421
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:59

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)

Post autor: Waldek98 »

Oportunistycznyebaka pisze: 19 kwie 2026, 12:34 Sam Ren nie był odpowiedzialny za teksty, bardzo dużo napisał tam The DOC. Nie wiem czy wszystkiego nie napisał dla Eaziego.
Ren pisał akurat całkiem sporo dla N.W.A. na tej płycie się pod tym względem też dużo udzielał, choćby w "Alwayz Into Somethin' ", czy "Appetite For Destruction". Na SOC też napisał wiele, w tym wiele klasyków z tamtej płyty. Na Epce N.W.A. dostarczył teksty do każdej piosenki i na pierwszą solówkę Eazy'ego napisał sporo. Potem od EPki "5150: Home 4 tha Sick" Eazy już korzystał z pomocy innych, choć Ren widnieje też w creditsach jednej piosenki na "Str8 off tha Streetz of Muthaphukkin Compton", oczywiście pomijając "Tha Muthaphukkin' Real", gdzie jest na feacie.
ODPOWIEDZ