Strona 9 z 9

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 0:51
autor: tomtom
W beefie team Laik, ale "Kurwiaku z grzywo" wciąż zdarza mi się zanucić

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 1:05
autor: bylerymdorymu
Z ciekawostek obydwu raperów trochę łączy fakt, że jeden dissował vnm na blogu, a laik raperów w pisankach

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 7:34
autor: many-s
gonny_trebor pisze: 21 cze 2026, 21:19 też dałem jimiego, z laika się wyrasta jednak
co do porównania obu nie została jeszcze powiedziana jedna rzecz- laik ma paskudne ucho do bitów, nawet młodzik, który solowo czy z innymi raperami dawał dojebane produkcje, w kooperacji z laikiem brzmiał co najmniej jakby dawał mu odrzuty, bober podobnie, nie mówiąc o kumaniu się z szopsami czy innymi soulpitami :what:
Kontrowersyjnie kolego. Ale to już znowu na zasadzie "mi się nie podoba".
(Moim Zdaniem) bit w Levelu 1 >>> każdy bit Bobra dla Jimsa
gods bidness pisze: 21 cze 2026, 21:46 3 dni i 8 stron najebane. Jednak co idole forumowych pinglarzy, to idole. :joint:
O podziemiu fajnie się dyskutuje, bo to ta "dziewicza" gałąź muzyki. Dla nerdów muzycznych tak jakby.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 8:22
autor: baqlashan
tkss pisze: 21 cze 2026, 12:03 technicznie i muzycznie Mar go gniecie.
:lol: :lol:

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 10:24
autor: d3luge1
Do nieba trafia dwóch fanów Jimsona. Wita ich Święty Piotr i pyta:
- Czy jest coś co was nurtuje? Czy macie do mnie jakieś pytanie zanim przekroczycie brame niebios?
Fani przez chwile się zastanawiają i po chwili jeden zadaje pytanie:
- Słuchaj, wiemy jak jest ale powiedz nam - kto jest większą legendą? Jimson czy Laikike1?
Święty Piotr patrzy na obu, ciężko wzdycha i odpowiada:
- Ze względu na całokształt twórczości? Laikike1.
Fani Jimsona spoglądają ku sobie. Chwilę milczą, po czym kiwają głową i jeden z nich mówi:
- To spierdolenie sięga znacznie głębiej, niż myśleliśmy.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 10:29
autor: Jose
btw, dajcie jakiś GENIALNIE technicznie złożony kawałek Jimsona

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 10:35
autor: Rupert
jestem pewien

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 10:45
autor: Malloy
czego jesteś pewien rupert, rozwiń myśl

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 10:45
autor: tkss
Rupert pisze: 22 cze 2026, 10:35jestem pewien
...że nie ma takiego

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 22 cze 2026, 11:21
autor: gods bidness
ja pamiętam takie coś -

codziennie widzę typów w stylu texas ranger
nie dzierżę jak lasek w lateksach z pejczem


:idea: