Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Wybieraj

Czas głosowania minie 01 lip 2026, 13:17

Jimson
38
38%
Laikike1
63
62%
 
Liczba głosów: 101

tomtom
Posty: 54
Rejestracja: 13 gru 2022, 21:54

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: tomtom »

W beefie team Laik, ale "Kurwiaku z grzywo" wciąż zdarza mi się zanucić
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 97
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: bylerymdorymu »

Z ciekawostek obydwu raperów trochę łączy fakt, że jeden dissował vnm na blogu, a laik raperów w pisankach
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2676
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: many-s »

gonny_trebor pisze: 21 cze 2026, 21:19 też dałem jimiego, z laika się wyrasta jednak
co do porównania obu nie została jeszcze powiedziana jedna rzecz- laik ma paskudne ucho do bitów, nawet młodzik, który solowo czy z innymi raperami dawał dojebane produkcje, w kooperacji z laikiem brzmiał co najmniej jakby dawał mu odrzuty, bober podobnie, nie mówiąc o kumaniu się z szopsami czy innymi soulpitami :what:
Kontrowersyjnie kolego. Ale to już znowu na zasadzie "mi się nie podoba".
(Moim Zdaniem) bit w Levelu 1 >>> każdy bit Bobra dla Jimsa
gods bidness pisze: 21 cze 2026, 21:46 3 dni i 8 stron najebane. Jednak co idole forumowych pinglarzy, to idole. :joint:
O podziemiu fajnie się dyskutuje, bo to ta "dziewicza" gałąź muzyki. Dla nerdów muzycznych tak jakby.
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8041
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: baqlashan »

tkss pisze: 21 cze 2026, 12:03 technicznie i muzycznie Mar go gniecie.
:lol: :lol:
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
d3luge1
Posty: 281
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: d3luge1 »

Do nieba trafia dwóch fanów Jimsona. Wita ich Święty Piotr i pyta:
- Czy jest coś co was nurtuje? Czy macie do mnie jakieś pytanie zanim przekroczycie brame niebios?
Fani przez chwile się zastanawiają i po chwili jeden zadaje pytanie:
- Słuchaj, wiemy jak jest ale powiedz nam - kto jest większą legendą? Jimson czy Laikike1?
Święty Piotr patrzy na obu, ciężko wzdycha i odpowiada:
- Ze względu na całokształt twórczości? Laikike1.
Fani Jimsona spoglądają ku sobie. Chwilę milczą, po czym kiwają głową i jeden z nich mówi:
- To spierdolenie sięga znacznie głębiej, niż myśleliśmy.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Jose »

btw, dajcie jakiś GENIALNIE technicznie złożony kawałek Jimsona
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Rupert »

jestem pewien
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5865
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Malloy »

czego jesteś pewien rupert, rozwiń myśl
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
tkss
Posty: 185
Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: tkss »

Rupert pisze: 22 cze 2026, 10:35jestem pewien
...że nie ma takiego
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5161
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: gods bidness »

ja pamiętam takie coś -

codziennie widzę typów w stylu texas ranger
nie dzierżę jak lasek w lateksach z pejczem


:idea:
ODPOWIEDZ