Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
W beefie team Laik, ale "Kurwiaku z grzywo" wciąż zdarza mi się zanucić
- bylerymdorymu
- Posty: 97
- Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Z ciekawostek obydwu raperów trochę łączy fakt, że jeden dissował vnm na blogu, a laik raperów w pisankach
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Kontrowersyjnie kolego. Ale to już znowu na zasadzie "mi się nie podoba".gonny_trebor pisze: ↑21 cze 2026, 21:19 też dałem jimiego, z laika się wyrasta jednak
co do porównania obu nie została jeszcze powiedziana jedna rzecz- laik ma paskudne ucho do bitów, nawet młodzik, który solowo czy z innymi raperami dawał dojebane produkcje, w kooperacji z laikiem brzmiał co najmniej jakby dawał mu odrzuty, bober podobnie, nie mówiąc o kumaniu się z szopsami czy innymi soulpitami![]()
(Moim Zdaniem) bit w Levelu 1 >>> każdy bit Bobra dla Jimsa
O podziemiu fajnie się dyskutuje, bo to ta "dziewicza" gałąź muzyki. Dla nerdów muzycznych tak jakby.gods bidness pisze: ↑21 cze 2026, 21:46 3 dni i 8 stron najebane. Jednak co idole forumowych pinglarzy, to idole.![]()
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
Do nieba trafia dwóch fanów Jimsona. Wita ich Święty Piotr i pyta:
- Czy jest coś co was nurtuje? Czy macie do mnie jakieś pytanie zanim przekroczycie brame niebios?
Fani przez chwile się zastanawiają i po chwili jeden zadaje pytanie:
- Słuchaj, wiemy jak jest ale powiedz nam - kto jest większą legendą? Jimson czy Laikike1?
Święty Piotr patrzy na obu, ciężko wzdycha i odpowiada:
- Ze względu na całokształt twórczości? Laikike1.
Fani Jimsona spoglądają ku sobie. Chwilę milczą, po czym kiwają głową i jeden z nich mówi:
- To spierdolenie sięga znacznie głębiej, niż myśleliśmy.
- Czy jest coś co was nurtuje? Czy macie do mnie jakieś pytanie zanim przekroczycie brame niebios?
Fani przez chwile się zastanawiają i po chwili jeden zadaje pytanie:
- Słuchaj, wiemy jak jest ale powiedz nam - kto jest większą legendą? Jimson czy Laikike1?
Święty Piotr patrzy na obu, ciężko wzdycha i odpowiada:
- Ze względu na całokształt twórczości? Laikike1.
Fani Jimsona spoglądają ku sobie. Chwilę milczą, po czym kiwają głową i jeden z nich mówi:
- To spierdolenie sięga znacznie głębiej, niż myśleliśmy.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
jestem pewien
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
czego jesteś pewien rupert, rozwiń myśl
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- gods bidness
- Posty: 5161
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1
ja pamiętam takie coś -
codziennie widzę typów w stylu texas ranger
nie dzierżę jak lasek w lateksach z pejczem

codziennie widzę typów w stylu texas ranger
nie dzierżę jak lasek w lateksach z pejczem








