Strona 7 z 10
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 10:29
autor: Bolo
Płyta sztosinger a ten klip to jeden z ich gorszych.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 10:50
autor: clockers
bit w
Co tam, mordo 
Webber jak zwykle w formie, jak zwykle świeżo i nietuzinkowo. klasa.
całość muszę posłuchać na spokojnie.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 10:57
autor: MalinowyJogurt
Zjebiecie mnie za to co napisze, ale chciałbym zobaczyć Łone w jakimś typowym rapowym klipie gdzie sobie rapuje i macha łapami, pomysł na klip fajny, będzie to niepopularna opinia, ale po prostu te ich artystycznie dopieszczone klipy mi się już przejadły, jestem prostym chłopakiem sorry i dla mnie jednorazowo by było okej, ale trochę już tego za dużo :/
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 11:14
autor: mario995
Ale Webber póki co producent roku i nie żartuje
Dawno nie słyszałem bitów, które tak mocno odcinały by się od jakichkolwiek trendów

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 11:21
autor: DeDoK
No i nie trzeba trzaskać USA type bitów żeby elegancko banglało
Propsy

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 11:26
autor: zimsky
Chciałbym w chuj usłyszeć Webbera w projekcie z jakimś topowym śpiewakiem/śpiewaczkom w kraju.
Zawsze odzielam dwie pierwsze płyty duetu od reszty i dzisiaj mi się tamtych rzeczy źle słucha. Potem Łona ewoluował w najlepszą wersję siebie, był ciekawy i celny w swoich obserwacjach. Tutaj jest niestety trochę nudny, poruszone przez niego wątki nie trafiły do mnie. Echo i Niepogoda z serduszkiem, reszta na nie.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 11:31
autor: chujkurwa
....
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 12:59
autor: e2prom
Całkowite zdziwko, jeśli chodzi o teksty (Niepogoda

). Nie słychać "duszenia się", nawijka jak na poprzednich płytach (w tym wypadku to nie zarzut). Co do bitów, podbijam- Webber w tym roku to topka.
zimsky pisze: ↑17 kwie 2020, 11:26
Chciałbym w chuj usłyszeć Webbera w projekcie z jakimś topowym śpiewakiem.
+1
W PL nie ma chyba równiejszego duetu raper-producent (P83 od 3 płyt zjazd), chętnie dowiem się kogo byście wymienili.
Łona 4/5 Webber 5/5 Klimat 7/4
Bym zapomniał: Niepogoda

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 13:05
autor: zlewam
kurde z bolem serca podbijam z tymi nudami, produkcja webbera super ale lona zamula
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 13:32
autor: Ema
łona od 20 lat rapuje tak samo, smętne gówno. pora w końcu wypierdalać z rapu, lewaku
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 13:43
autor: sugarhill_notausgang
Ema pisze: ↑17 kwie 2020, 13:32
smętne gówno. pora w końcu wypierdalać z rapu, lewaku
Ema pisze: ↑10 sty 2020, 9:04
suczki wyjebany numer,refren pieknie sie wkrecał
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 13:46
autor: baqlashan
[mention]Ema[/mention] podsumował
banować każdego kto sie tym jara
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 13:54
autor: jajca
"Mordo jak tam zdrowie" >>> "Co tam mordo"
żenująca próba wybicia się na fejmie Belmondziarza
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 14:10
autor: Artazz
A Niepogoda to podobno próba wybicia się na fejmie Anny Jurksztowicz i jej słynnego hitu pod tytułem Stan Pogody. Pierdolone ksero ze Szczecina, tfu.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 14:48
autor: 2rzyn
żaden z singlii mnie nie porwał...
chyba łona/weber to już nie dla mnie :/
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 14:53
autor: mario995
Mnie najbardziej wkręcił się Nikifor z singli. Płytka słabsza od poprzedniej, ale nadal bardzo dobra. Najrówniejsza dyskografia w Polsce bez dwóch zdań
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 15:04
autor: mad
Nawet jak na zamierzone jajca po prostu niepotrzebne, nie wiem czy wchodząc w ten temat ktokolwiek ma ochotę na taki humor. Nie, że złe, ale nie ma tu chyba potrzeby.
Tak patrzę na Wasze opinie, to chyba sobie zamówię, bo i tak miałem sprawdzać dopiero z całością.
Dużo zachwytów w stronę Webbera, koło czego brzmienie stoi z jego wcześniejszych produkcji? Czy zupełnie co innego?
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 15:21
autor: aleksy
sugarhill_notausgang pisze: ↑17 kwie 2020, 13:43
Ema pisze: ↑17 kwie 2020, 13:32
smętne gówno. pora w końcu wypierdalać z rapu, lewaku
Ema pisze: ↑10 sty 2020, 9:04
suczki wyjebany numer,refren pieknie sie wkrecał
ale co tu jest nie tak?
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 15:31
autor: Willxc
Ciężko mi się tego słuchało, sam nie wiem czemu, wieczorem spróbuje ponownie.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 17 kwie 2020, 15:47
autor: Prez
trochę zawód, drugi singiel najlepszym numerem z płyty. props leci też za No akomodejszon