Strona 6 z 9

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 16:30
autor: Rupert
Jimson poza gorąca ofiara i malorie same fajne piosenki ładnie zarapowane i fajna barwa głosu wygrany pojedynek z vnm featy z wieloma fajnymi raperami
Laik glider i folwark zwierzęcy chuj wie o co mu chodzi przegrana z solarem(xd to jak przegrać w piłkę z kuzynem którego nie lubisz a musisz spotkać w wakacje) pisanki(mrrau kocury) Plus projekt w którym on się wciela w Boga Bisz w Jezusa i jakiś ziomek który nie zrobi żadnego beatu w życiu


Stawiam na jimson chociaż laika też dużo słuchałem w życiu i ma sporo fajnych piosenek (z perspektywy czasu im dalej w las tym gorzej u tego kolegi)

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 19:44
autor: kurator
oldschool pisze: 20 cze 2026, 15:07 To dorzucę też:
Spoiler

Jak już coś leci z Między słowami to bardzo lubię jaki Jimson jest smooth tutaj
Spoiler
Mój głos leci na Jimsona. Pod wpływem tematu przypomniałem sobie dzisiaj całą Ucieczkę na treningu i Arabskie noce (props Bakłażan za te wrzutkę o dźwiękach na Ukrainie, nie znałem tematu) to arcykawałek i kopalnia świetnie dowiezionych linijek, po tylu latach nadal robi na mnie wrażenie mistycyzm wykreowany w tym utworze.

Z Laikiem polubiłem się dość późno, Milczmena lubię, siódmy Level ma jedno z moich ulubionych wejść w bit, pierwsze AF, a i też nagrał jeden z najlepszych albumów w ostatnich latach dla mnie Rzeczy Naturalne. Doceniam.

Wybór trudny, jednak stylowo zawsze bardziej pasował mi redaktor Kwiatkowski.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 20:08
autor: igorzastyy
Na Laika głosy widmo, bo wszyscy komentujący za Jimsonem

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 20:15
autor: CL500
Po prostu za Jimsonem są piśmienni

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 21:22
autor: Malloy
W chuja strasznie lecicie myśląc, że legacy Jimsona ma podjazd do legacy Mara

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 21:57
autor: v3sp347ine
Ja komentuję i jestem za Laikiem. Ofc dyskografia Jima nie ma podjazdu do Mara w żadnym stopniu. Mimo, że GWPI w sercu.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 21:59
autor: many-s
Dzisiaj AF słuchałem. To jest kolejny argument za LI1.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 22:46
autor: 2rzyn
W porownaniu do milczmena i naturalnych to af jest generycznym gownem.

U Jimsona jest ta aura magiczna. U Mara alkoholiczna co najwyzej.

Nie zebym hejtowal bo Laik props na zawsze a rzeczy byly swietne i zaluje ze mam tylko na cd.

Jednak Jimson to instytucja. W swoim peaku król królów.
Wchodzi Jims to czerwony dywan sam sie rozwija, sluzba stoi na bacznosc, gdy cos mowi to jakby niebo sie otwieralo dla slyszacych.

"Jestem krolem, raperzy moga jesc palcami" :oops:

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 23:07
autor: bylerymdorymu
Dokładnie tak, skoro najlepszy punchliner w PL, który jara się bardziej "hustlerskim" rapem propsuje Jimsona, który robi zupełnie inny rap i followupuje mimo niepochlebnej opinii tamtego nigdy nie przestaje go propsować to znaczy, że naprawdę jest dojebany.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 23:12
autor: igorzastyy
Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 20 cze 2026, 23:32
autor: d3luge1
Laikowi nie trzeba nic udowadniać to i mniej komentarzy.

Ja obok tego że grafomania Jimsona jest lepsza od Laika i że levele to gówno nie movement i każdy raper może coś takiego zrobić gdyby chciał to dodałbym jeszcze że Jimson jest wyższy.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 0:25
autor: Piters
igorzastyy pisze: 20 cze 2026, 23:12 Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?
fau en em

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 0:50
autor: bylerymdorymu
vnm to miał beef z jimsonem :dunno:

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 0:57
autor: Krew
I z boberem kurwa

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 0:59
autor: igorzastyy
Jimson został potraktowany z brakiem szacunku w najlepszym polskim dissie "Tylko Peja". Wprost z ksywy. Tede po Level Up 7 na Buhhu ze strachu przed Laikiem nie wymienił ksywy, tylko nazwał go poetą na emigracji. To kolejny argument świadczący o wyższości Laika.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 1:10
autor: tomtom
O kurczę, obu lubię, ale gdybym miał zabrać jedną płytę na bezludną wyspę to byłaby to Ucieczka z wesołego miasteczka.
Laik zawsze u mnie miał propsy za emocje na bitach i wkurwiony Laik bardziej mnie przekonuje niż wkurwiony Jimson, nawijanie o glucie vel Smarki Smark jest po prostu niesmaczne, z drugiej strony Jimson potrafił napisać dużo bardziej subtelny tekst niż Laik.
Inna kwestia, że oboje mają dość nierówną dyskografię (arguably Jimson nawet bardziej nierówną), ale też od lat nie słucham całych płyt, więc porównując potencjalne składanki z prime numerami to Jimson > Laik jednak.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 2:30
autor: kapper1
igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 0:59 Jimson został potraktowany z brakiem szacunku w najlepszym polskim dissie "Tylko Peja". Wprost z ksywy
dlatego Eripe > Bedoes. Szacunek dla pana Peja

a tak serio to Jimson zaczepił Rycha w Celi Śmierci, więc nie wiem czemu się dziwicie, że poszedł za VNMem :lol:

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 2:53
autor: igorzastyy
kapper1 pisze: 21 cze 2026, 2:30 dlatego Eripe > Bedoes. Szacunek dla pana Peja
Tu już wychodzi brak spożywania alkoholu przez Rycha i postawienie na niewłaściwego konia. Zatracił swój dawny zmysł

A rzeczywiście, nie wiedziałem o tej zaczepce. To inne światło rzuca, bo Rychu mściwy jest, jeśli oczywiście o niej wiedział, o tej zaczepce.

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 3:05
autor: kapper1
Ta, tak jak Tede nie słyszał dissów Rycha

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

: 21 cze 2026, 9:15
autor: marmolad_k2
Piters pisze: 21 cze 2026, 0:25
igorzastyy pisze: 20 cze 2026, 23:12 Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?
fau en em
er i pe