Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Wybieraj

Czas głosowania minie 01 lip 2026, 13:17

Jimson
38
38%
Laikike1
63
62%
 
Liczba głosów: 101

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Rupert »

Jimson poza gorąca ofiara i malorie same fajne piosenki ładnie zarapowane i fajna barwa głosu wygrany pojedynek z vnm featy z wieloma fajnymi raperami
Laik glider i folwark zwierzęcy chuj wie o co mu chodzi przegrana z solarem(xd to jak przegrać w piłkę z kuzynem którego nie lubisz a musisz spotkać w wakacje) pisanki(mrrau kocury) Plus projekt w którym on się wciela w Boga Bisz w Jezusa i jakiś ziomek który nie zrobi żadnego beatu w życiu


Stawiam na jimson chociaż laika też dużo słuchałem w życiu i ma sporo fajnych piosenek (z perspektywy czasu im dalej w las tym gorzej u tego kolegi)
Awatar użytkownika
kurator
Posty: 181
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:10

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: kurator »

oldschool pisze: 20 cze 2026, 15:07 To dorzucę też:
Spoiler

Jak już coś leci z Między słowami to bardzo lubię jaki Jimson jest smooth tutaj
Spoiler
Mój głos leci na Jimsona. Pod wpływem tematu przypomniałem sobie dzisiaj całą Ucieczkę na treningu i Arabskie noce (props Bakłażan za te wrzutkę o dźwiękach na Ukrainie, nie znałem tematu) to arcykawałek i kopalnia świetnie dowiezionych linijek, po tylu latach nadal robi na mnie wrażenie mistycyzm wykreowany w tym utworze.

Z Laikiem polubiłem się dość późno, Milczmena lubię, siódmy Level ma jedno z moich ulubionych wejść w bit, pierwsze AF, a i też nagrał jeden z najlepszych albumów w ostatnich latach dla mnie Rzeczy Naturalne. Doceniam.

Wybór trudny, jednak stylowo zawsze bardziej pasował mi redaktor Kwiatkowski.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2377
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: igorzastyy »

Na Laika głosy widmo, bo wszyscy komentujący za Jimsonem
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2388
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: CL500 »

Po prostu za Jimsonem są piśmienni
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5865
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Malloy »

W chuja strasznie lecicie myśląc, że legacy Jimsona ma podjazd do legacy Mara
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: v3sp347ine »

Ja komentuję i jestem za Laikiem. Ofc dyskografia Jima nie ma podjazdu do Mara w żadnym stopniu. Mimo, że GWPI w sercu.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: many-s »

Dzisiaj AF słuchałem. To jest kolejny argument za LI1.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: 2rzyn »

W porownaniu do milczmena i naturalnych to af jest generycznym gownem.

U Jimsona jest ta aura magiczna. U Mara alkoholiczna co najwyzej.

Nie zebym hejtowal bo Laik props na zawsze a rzeczy byly swietne i zaluje ze mam tylko na cd.

Jednak Jimson to instytucja. W swoim peaku król królów.
Wchodzi Jims to czerwony dywan sam sie rozwija, sluzba stoi na bacznosc, gdy cos mowi to jakby niebo sie otwieralo dla slyszacych.

"Jestem krolem, raperzy moga jesc palcami" :oops:
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 97
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: bylerymdorymu »

Dokładnie tak, skoro najlepszy punchliner w PL, który jara się bardziej "hustlerskim" rapem propsuje Jimsona, który robi zupełnie inny rap i followupuje mimo niepochlebnej opinii tamtego nigdy nie przestaje go propsować to znaczy, że naprawdę jest dojebany.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2026, 0:31 przez bylerymdorymu, łącznie zmieniany 3 razy.
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2377
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: igorzastyy »

Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?
Awatar użytkownika
d3luge1
Posty: 281
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: d3luge1 »

Laikowi nie trzeba nic udowadniać to i mniej komentarzy.

Ja obok tego że grafomania Jimsona jest lepsza od Laika i że levele to gówno nie movement i każdy raper może coś takiego zrobić gdyby chciał to dodałbym jeszcze że Jimson jest wyższy.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Piters »

igorzastyy pisze: 20 cze 2026, 23:12 Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?
fau en em
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 97
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: bylerymdorymu »

vnm to miał beef z jimsonem :dunno:
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1924
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: Krew »

I z boberem kurwa
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2377
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: igorzastyy »

Jimson został potraktowany z brakiem szacunku w najlepszym polskim dissie "Tylko Peja". Wprost z ksywy. Tede po Level Up 7 na Buhhu ze strachu przed Laikiem nie wymienił ksywy, tylko nazwał go poetą na emigracji. To kolejny argument świadczący o wyższości Laika.
tomtom
Posty: 54
Rejestracja: 13 gru 2022, 21:54

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: tomtom »

O kurczę, obu lubię, ale gdybym miał zabrać jedną płytę na bezludną wyspę to byłaby to Ucieczka z wesołego miasteczka.
Laik zawsze u mnie miał propsy za emocje na bitach i wkurwiony Laik bardziej mnie przekonuje niż wkurwiony Jimson, nawijanie o glucie vel Smarki Smark jest po prostu niesmaczne, z drugiej strony Jimson potrafił napisać dużo bardziej subtelny tekst niż Laik.
Inna kwestia, że oboje mają dość nierówną dyskografię (arguably Jimson nawet bardziej nierówną), ale też od lat nie słucham całych płyt, więc porównując potencjalne składanki z prime numerami to Jimson > Laik jednak.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: kapper1 »

igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 0:59 Jimson został potraktowany z brakiem szacunku w najlepszym polskim dissie "Tylko Peja". Wprost z ksywy
dlatego Eripe > Bedoes. Szacunek dla pana Peja

a tak serio to Jimson zaczepił Rycha w Celi Śmierci, więc nie wiem czemu się dziwicie, że poszedł za VNMem :lol:
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2377
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: igorzastyy »

kapper1 pisze: 21 cze 2026, 2:30 dlatego Eripe > Bedoes. Szacunek dla pana Peja
Tu już wychodzi brak spożywania alkoholu przez Rycha i postawienie na niewłaściwego konia. Zatracił swój dawny zmysł

A rzeczywiście, nie wiedziałem o tej zaczepce. To inne światło rzuca, bo Rychu mściwy jest, jeśli oczywiście o niej wiedział, o tej zaczepce.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: kapper1 »

Ta, tak jak Tede nie słyszał dissów Rycha
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6635
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Starcie "legend" cz. 10 - Jimson vs Laikike1

Post autor: marmolad_k2 »

Piters pisze: 21 cze 2026, 0:25
igorzastyy pisze: 20 cze 2026, 23:12 Kto jest tym najlepszym punchlinerem w Polsce?
fau en em
er i pe
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ