nie ma takiego klimatu i historii jak pierwszy
OFFTOPIC SERIALOWY
Moderatorzy: gogi, con shonery
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Drugi sezon jest dużo lepszy i ogólnie bardzo niedoceniony bo npcty narzekały że
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Drugi gówno, trzeci - nuda, a spinoff z Jodie Foster to gniot totalny
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Dzięki. Dokończę drugi sezon i reszty już nie ruszam
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
trzeci sezon zdecydowanie do obejrzenia, imo na podobnym poziomie co drugi mimo że kompletnie inny
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
trzeci całkiem okej, a ostatni należy omijać szerokim łukiem
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
1>3>2>4.
Trzeci sezon po prostu przyzwoity. No great not terrible. Nic odkrywczego.
Po ostatnim sezonie, człowiek docenił drugi vol.
Trzeci sezon po prostu przyzwoity. No great not terrible. Nic odkrywczego.
Po ostatnim sezonie, człowiek docenił drugi vol.
- ConeyIsland
- Posty: 6066
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
W końcu zabrałem się za Dom z papieru. Chyba najgłośniejsza produkcja której nie widziałem. Łyknąłem dwa sezony od razu. Z 8/10 dałbym. Warto dalej? Opinie są różne z tego co widzę a sam opis trzeciego sezonu mnie nie zachęca (casus Prison breaka).
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nie warto
3 jeszcze z nudow mozna obejrzec, ale jak jestes typem ktory sie meczy bo musi znac zakonczenie
3 jeszcze z nudow mozna obejrzec, ale jak jestes typem ktory sie meczy bo musi znac zakonczenie
Spoiler
to lepiej zakonczyc na 2 sezonie i uznac to za koniec
Ostatnio zmieniony 18 lip 2024, 19:26 przez Krew, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
nie warto, wyłącz póki możesz
Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
obczaj dupę Tokyo na necie tylko i nie torturuj się więcej
Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
obczaj dupę Tokyo na necie tylko i nie torturuj się więcej
- ConeyIsland
- Posty: 6066
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nareszcie dobra porada. Tokyo świetna jest, zwłaszcza jak wyjebali ją z mennicy i musiała gacie zdjąć, wspaniała rola w tym momencie
- ConeyIsland
- Posty: 6066
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Skończyłem trzeci sezon i tak jak się spodziewałem, casus Skazanego na śmierć czyli znowu napadamy i znowu uciekamy. Niestety przepaść jest między akcją z s01 i s02 a s03. Obejrzałem ale bez większych emocji. Skończył się ten sezon tak że muszę i s04 chociaż zacząć oglądać żeby zobaczyć jak się ten napad skończy.
- the badman
- Artysta
- Posty: 2461
- Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nowy Dexter podobno w drodze a stary wpadł na Netflix, lecę z tym
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
w sensie kolejny nowy czy mówisz o new blood? bo jak nie oglądałeś new blood
to nie otwieraj
bo znowu spierdolili zakończenie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Nowy, prequel tym razem.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
obejrzałem na Netflix polski serial Krucjata no i
Spoiler
mimo fajnego początku mniej więcej od połowy sytuacja zdaje się nieco zbyt zagmatwana, finalnie wątek służb specjalnych do wyjebania i byłoby nawet spoko a tak pozostaje jednak poczucie niedosytu po wyjaśnieniu intrygi. szkoda że drugi sezon będzie kompletnie czym innym bo jednak postać głównego bohatera ratowała fabułę
-
genocidegeneral
- Posty: 11711
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Pierwszy raz oglądam House'a, to nawet lepszy serial komediowy niż Sopranos 
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
House props na zawsze, w wakacje po maturach ojebałem całego ciągiem 
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Było oglądane za łebka, sprawdzę z ciekawości
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
jak będą dawać odcinki na yt to może z ciekawości któryś odpalę










