OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Mider
Posty: 3927
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

Drugi sezon jest dużo lepszy i ogólnie bardzo niedoceniony bo npcty narzekały że
nie ma takiego klimatu i historii jak pierwszy
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Drugi gówno, trzeci - nuda, a spinoff z Jodie Foster to gniot totalny
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8724
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: TdW »

Dzięki. Dokończę drugi sezon i reszty już nie ruszam
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: juwen »

trzeci sezon zdecydowanie do obejrzenia, imo na podobnym poziomie co drugi mimo że kompletnie inny
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Krynew »

1>3>2, najnowszego nie oglądałem
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14919
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

trzeci całkiem okej, a ostatni należy omijać szerokim łukiem
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: trez »

1>3>2>4.

Trzeci sezon po prostu przyzwoity. No great not terrible. Nic odkrywczego.

Po ostatnim sezonie, człowiek docenił drugi vol. :razz:
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6066
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ConeyIsland »

W końcu zabrałem się za Dom z papieru. Chyba najgłośniejsza produkcja której nie widziałem. Łyknąłem dwa sezony od razu. Z 8/10 dałbym. Warto dalej? Opinie są różne z tego co widzę a sam opis trzeciego sezonu mnie nie zachęca (casus Prison breaka).
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1924
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Krew »

Nie warto

3 jeszcze z nudow mozna obejrzec, ale jak jestes typem ktory sie meczy bo musi znac zakonczenie
Spoiler
to lepiej zakonczyc na 2 sezonie i uznac to za koniec
Ostatnio zmieniony 18 lip 2024, 19:26 przez Krew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1920
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: redman23 »

nie warto, wyłącz póki możesz

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
obczaj dupę Tokyo na necie tylko i nie torturuj się więcej
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6066
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ConeyIsland »

Nareszcie dobra porada. Tokyo świetna jest, zwłaszcza jak wyjebali ją z mennicy i musiała gacie zdjąć, wspaniała rola w tym momencie
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6066
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ConeyIsland »

Skończyłem trzeci sezon i tak jak się spodziewałem, casus Skazanego na śmierć czyli znowu napadamy i znowu uciekamy. Niestety przepaść jest między akcją z s01 i s02 a s03. Obejrzałem ale bez większych emocji. Skończył się ten sezon tak że muszę i s04 chociaż zacząć oglądać żeby zobaczyć jak się ten napad skończy.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 2461
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the badman »

Nowy Dexter podobno w drodze a stary wpadł na Netflix, lecę z tym
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1920
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: redman23 »

w sensie kolejny nowy czy mówisz o new blood? bo jak nie oglądałeś new blood
to nie otwieraj
bo znowu spierdolili zakończenie :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17480
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oldschool »

Nowy, prequel tym razem.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: juwen »

obejrzałem na Netflix polski serial Krucjata no i
Spoiler
mimo fajnego początku mniej więcej od połowy sytuacja zdaje się nieco zbyt zagmatwana, finalnie wątek służb specjalnych do wyjebania i byłoby nawet spoko a tak pozostaje jednak poczucie niedosytu po wyjaśnieniu intrygi. szkoda że drugi sezon będzie kompletnie czym innym bo jednak postać głównego bohatera ratowała fabułę
genocidegeneral
Posty: 11711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: genocidegeneral »

Pierwszy raz oglądam House'a, to nawet lepszy serial komediowy niż Sopranos :rotfl:
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kapper1 »

House props na zawsze, w wakacje po maturach ojebałem całego ciągiem :oops:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14919
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »



Było oglądane za łebka, sprawdzę z ciekawości
Kalom
Posty: 6779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

jak będą dawać odcinki na yt to może z ciekawości któryś odpalę
ODPOWIEDZ