Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: badi »

wasze top 3 wkurwiających ekspertów/komentatorów?

moje:

1. wichniarek
2. iwański
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

Wichniarek zdecydowanie top buraków, jak tylko go widzę to wyłączam program. Kwintesencja buca.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: trez »

Orłowski Jagoda i te Olkowicze z PS.
Bartuz
Posty: 636
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bartuz »

Top 1 Podolinski i Cezary z pazurem.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

No tak, Podoliński zaraz za Wieśniarkiem, ciężko nie podbić.
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ostatnio oglądam sobie Orłowskiego w Stanie Euro i to jeden z najrozsądniejszych i najlepszych ekspertów jakich widziałem. Nie wiem jak tam w hiszpańskim piekiełku się prezentuje, ale tutaj top. Jak w Kanale Sportowym był wybór najlepszego piłkarza w historii to też bardzo ogarnięty i racjonalny.

A najbardziej wkurwiający to oczywiście Hajto i Gikiewicz (nie wiem który, po prostu obaj).

Cezary też. Wiadomo. Wichniarek w top5.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Sto lat dla Pszemka R!
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: trez »

Przemek to oczywiście pozakonkursowy typ.
jacek
Posty: 712
Rejestracja: 28 mar 2020, 11:52

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jacek »

Iwański, Hajto i Podoliński największe pierdoły.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: insane »

podczas euro najbardziej męczący sa laskowski i podoliński
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vania »

1. krzysztof cwelowski
2. łukasz wiśnia wiśniowski
3. januszex basałaj
Awatar użytkownika
banger
Posty: 1313
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

chyba łatwiej by mi bylo wskazać tych którzy nie wkurwiają ale okej, 3 najbardziej irytujących dla mnie:

1. Wiśniowski
2. Cezary z pazurem
3. Smokowski
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

nie no top irytujących to wiadomo, że Rudzki, blisko niego przewija się beztalencie w postaci Marcina Feddka, a ode mnie idzie wyróżnienie w postaci niepropsa dla Michała Pola, którego się da się słuchać choćby przez 10 sekund

ale i nikt nie ma podjazdu do lukasza ciony, cioną po oczach
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Dla mnie numer jeden wkurwiających dziennikarzy to Samuel Szczygielski. Już za sam ryj :lol: ogólnie chuja się zna, puszcza jakieś farmazony, śliski typ generalnie.

Podolinski jest męczący na dłuższą metę, Basałaj to wiadomo, z mniej oczywistych to Marcin Grzywacz. Dobry komentator moim zdaniem, ale jak czasem coś pierdolnie na TT to :bag: mentalne średniowiecze.

Tej polsatowskiej bandy całe szczęście unikam od dawna, nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Hajte xD Feddek dzban wiadomo, niestety już przygarniety przez tvp razem z żoną xD

Wichniarek ma taką manierę buca, ale ja go nawet lubię, chociaż potrafi być wkurwiający.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: badi »

ja rudzkiego tak dawno nie widziałem że już o nim zapomniałem. po prostu unikam wszelkich transmisji z jego udziałem
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5606
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gogi »

Nie potrafiłbym wskazać najgorszego, bo musiałbym wymienić z dziesięciu. Chyba doszedłem ostatnio do punktu, w którym kółeczka wzajemnej adoracji przestały mnie obchodzić, bo po prostu przestały mówić coś, co byłoby dla mnie świeże albo przynajmniej odkrywcze.

Tylko Futbol Futbolu, panowie.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3695
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

badi pisze: 03 lip 2024, 9:13
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie
boras przedawkowal speedballa i ja nie wiem? o kogo chodziło?
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14336
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Nie bylo plotek ze ten punchable bozydar ma jakieś problemy i zniknal? I chyba jednemu noge amputowano ale o nieboszczyku pierwsze slysze
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
travis1
Posty: 680
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: travis1 »

Pełka ma amputowaną nogę, ale on jeden z bardzo spoko komenratorow
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

dj jaszczur chyba walil wude
ODPOWIEDZ