Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

pięknie tu dał
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 1072
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Korben Dallas »

Coś pięknego, od tamtego czasu nie istnieje dla mnie Raków Częstochowa, tylko Raków Piździaków :rotfl:
Anybody else want to negotiate?
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ale tak całkiem serio, to też nie rozumiem tego jaranka tym, że polskie kluby jakoś radzą sobie w Lidze Konferencji. Przecież ten puchar po to powstały, żeby takie kluby sobie właśnie w nim radziły. Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.

Albo jak Legia wygrywa z Villą bez Watkinsa, który jest najlepszym strzelcem, Diaby’ego który wówczas był kotem, bez Douglasa, który jest kandydatem do 11 sezonu i innych kurwa Garethów Barrych, Agbonlahorów, czy Christianów Benteke, to nawet nie próbuj deprecjonować, bo będzie, że marudzisz i boli cię sukces wielkiej Legii. Trzecia siła w Anglii (wtedy) i chuj. A, że bez 7 piłkarzy z pierwszej 11 to już nie ważne.

Ps. Jak Lech walił Villareal, to tam nawet gość z Villareal B grał, więc też elegancko
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

a ogladales ten mecz legii z villa? brzmisz jakbys nie ogladal

jeden z najlepszych historycznie meczow polskich druzyn w europejskich pucharach ale wiadomo gowno warte zwyciestwo bez olego watkinsa
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14341
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

No fajnie sobie grali, ale w sumie w czym to tak wiele lepsze niz 3:0 leszka z villarrealem rok wczesniej, troche te spusty imo za mocne, no i ranga pucharu tez nagle wzrosla w oczach wojtków kowalczyków z pucharu biedronki do powaznych rozgrywek
No i o czyms to tez swiadczy, ze AV jest w cwiercfinale, jednak trudniej dac dobry mecz/dwumecz w fazie pucharowej gdy się faktycznie gra o awans, niż w grupie mając margines błędu ale juz się zamykam
Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 bo będzie, że marudzisz i boli cię sukces wielkiej Legii.
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

villareal mniejsza ranga

btw

Dodano po 7 minutach 54 sekundach:
Bakan pisze: 21 wrz 2023, 21:00Nie oglądałem.
dobra bakan udajmy ze nie napisales posta wyzej i wybaczamy kazdy kiedys przyknurzyk
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2024, 8:50 przez pardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14942
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Zwłaszcza że to naciągana narracja z tym, że siedmiu nie grało, bo z takich co prawie w ogóle nie grają to był tylko Chambers od początku (ewentualnie Llenglet), reszta to raczej podstawowi gracze a i Watkins, Diaby czy Luiz grali ponad 30 min w tym meczu.
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

pardon pisze: 15 kwie 2024, 8:26 a ogladales ten mecz legii z villa? brzmisz jakbys nie ogladal
Nie oglądałem, bo nie mam czasu na śledzenie rozgrywek 3 rangi w Europie, na który zespoły z top5 wystawiają rezerwowych.

Nie wypowiadam się na temat samego meczu, tylko rangi pucharu. Zresztą jakby Villa wyszła pierwszym garniturem, to raczej nie byłoby co wspominać.
potter pisze: 15 kwie 2024, 8:49 Zwłaszcza że to naciągana narracja z tym, że siedmiu nie grało, bo z takich co prawie w ogóle nie grają to był tylko Chambers od początku (ewentualnie Llenglet), reszta to raczej podstawowi gracze a i Watkins, Diaby czy Luiz grali ponad 30 min w tym meczu.
Cash, Torres, Douglas Luiz, Diaby, Watkins - oni zagrali w pierwszym składzie z Palace chwilę wcześniej, a Legią nie.

Faktycznie 5, a nie 7(tylu chyba w Lech-Villareal), ale wśród nich najlepszy CB, najlepszy pomocnik, najlepszy strzelec + Diaby, który wtedy wyglądał jak piłkarz na 11 sezonu PL.

Emery dał odpocząć trzonowi zespołu i przegrał mecz. Wielka Legia.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

ok, ale co z tego wynika w ogóle, po co o tym piszesz, jaki masz w tym cel. bo sam fakt, że wszedłeś sobie walczyć z własnoręcznie postawionym chochołem i dokonałeś namedroppingu piłkarzy aston villi wraz z niemniej imponującym pokazem podstawowej arytmetyki mnie jakoś nie przekonuje
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

No przeczytaj moje posty jeszcze raz, tym razem w skupieniu, to wtedy załapiesz.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

spokojnie poczekam na wyjaśnienie tematu w kolejnym odcinku Ale Bramy
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 9497
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: kick.com

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jAg »

@Bakan kiedy nowy odcinek twojego programu?
@up wyprzedził :lol:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
Mider
Posty: 3931
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Mider »

mecz Legia vs Villa top 3 występów pl drużyn w europejskich pucharach ever jak the wire top 3 seriali ever
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6125
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

siemano, nie mam czasu na oglądanie 3 ligi w Europie ale będę pisał o meczach (których nie widziałem) i wyraże opinie o nim (choć go nie widziałem) na forum hiphop, czym sie jaracie biedaki
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2921
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.
Pominales, ze wraz z powstaniem LKE, LE się zmniejszyla z 48 do 32 druzyn. A i tak Legia i Rakow potrafily sie tam dostac wiec jak zero progresu po kilku latach bez grupy pucharow?
Influencer.
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

mas pisze: 15 kwie 2024, 12:41 siemano, nie mam czasu na oglądanie 3 ligi w Europie ale będę pisał o meczach (których nie widziałem) i wyraże opinie o nim (choć go nie widziałem) na forum hiphop, czym sie jaracie biedaki
Ale ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi o jeden konkretny mecz, tylko o całokształt rozgrywek, które istnieją od niedawna i które stworzone są właśnie po to, żeby taka Legia mogła gdzieś pokopać? Jeśli nie kibicuję Legii, to na chuj mam oglądać mecz, w którym Aston Villa wystawia 5 rezerwowych, skoro mogę obejrzeć taki, w którym grają pierwszym składem? To, że na Crystal Palace wychodzi mocniejszy skład niż na Legię, o czymś chyba świadczy.
WHITE pisze: 15 kwie 2024, 13:34
Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.
Pominales, ze wraz z powstaniem LKE, LE się zmniejszyla z 48 do 32 druzyn. A i tak Legia i Rakow potrafily sie tam dostac wiec jak zero progresu po kilku latach bez grupy pucharow?
No ok. Tu zgoda. Z tym, że zero progresu to przesadziłem, bo z polską piłką klubową jest lepiej, niż było, ale nie motywowałbym tego argumentem graniem w LKE, tylko jeśli już to w LE i generalnie tym, że kluby z Ekstraklasy są w większości mądrzej zarządzane. No, ale racja, postęp jakiś tam jest.

Ps. Pierwszą edycję LKE wygrała Roma, która skończyła ligowy sezon na 6 miejscu, drugą West Ham, z miejsca 8. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Mati Święcicki wypożyczony z Eleven do TVP na Euro 2024.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

I bardzo kurwa dobrze
Bisclavret
Posty: 5530
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bisclavret »

Super sprawa i fajnie że masowy odbiorca będzie mógł zobaczyć jak dobry może być komentarz
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

Fajen ale dajcie Sebe Chabiniaka do pary
ODPOWIEDZ