dorzucając borka z tłiterka uważam że niektórzy piłkarscy eksperci tudzież influencerzy powinni odejść do lamusa
bo mało kto chce ich słuchać, czasami nie potrafią się wypowiedzieć, często sypią populizmami, banałami i całkiem często nie dają się też wypowiedzieć innym
po przesłuchaniu kilku programów na meczykach aż wróciłem do spontanicznego słuchania muzyki na głośnikach w mieszkaniu
bo ich pierdolenia już znieść nie mogłem, przejebane
