Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

Transfery
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14943
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Ale Wąs jako jakiś człowiek od PRu tam będzie pracował, raczej nie na wizji.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9502
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

kurwa gdyby nie ten basałaj
Spoiler
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Po tym minutowym wstępie o Bednarku to się zastanawiam czy to odpalać. Lubię Kazka ale pierdolenie straszne, kluczowy zawodnik xD chyba do kompromitacji kolejnej.
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

najlepszy mozliwy zestaw ligi minus tzn nie znam nazwiska tego w srodku
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3696
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

bednarek to może lepiej niech śpiewa
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: checollada »

puściłem se dzisiaj na siłowni na żywo weszlopolskich, bo kiedyś był to mój jeden z ulubionych programów, ale teraz tam nikogo nie ma ze starego składu, za to jest Szymon, co mnie denerwuje jakoś słuchanie go, więc wyłączyłem

I włączyłem wczorajszą ligę minus, no i humor gituwa, znane japy, zarciochy, klimacik jak na fajnej imprezie rodzinnej. ja już stary jestem, może tamci też coś fajnego mówią, ale ja słucham ksywek a nie rapu
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

hadaj nawet spoko dal
i zgadzam sie ze sluchanie roko w programach o pilce to jebany masochizm
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1517
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: stranger »

Ten Bożydar też kurwa dobry ancymon. Wszystkim się po chuj wpierdala w słowo i wszystko wie najlepiej. Jak słuchałem meczyków.pl z prezentacją Feio to doprowadzał mnie do palpitacji
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

dorzucając borka z tłiterka uważam że niektórzy piłkarscy eksperci tudzież influencerzy powinni odejść do lamusa

bo mało kto chce ich słuchać, czasami nie potrafią się wypowiedzieć, często sypią populizmami, banałami i całkiem często nie dają się też wypowiedzieć innym

po przesłuchaniu kilku programów na meczykach aż wróciłem do spontanicznego słuchania muzyki na głośnikach w mieszkaniu
bo ich pierdolenia już znieść nie mogłem, przejebane :lol:
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

dziennikarstwo pilkarskie i polityczne (nie mylic ze sledczym) to dwie absolutnie bezuzytecznie spolecznie branze, ktorych byt uratowal rozkwit jutuba taka jest moja prawda internetu

ciekawe co jest na koncu tej drogi

Dodano po 5 minutach 45 sekundach:
bez kitu a pamietacie jak sceptycznie patrzylismy na meczyki? ten rynek nie ma dna jestesmy uwiezieni ma wiecznosc zawsze sie znajdzie jakis basalaj z grubym portfelem

Dodano po 6 minutach 23 sekundach:
aha pispo jedno zlo
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14345
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Rozpierdala mnie rozwoj meczykow od stronki z pirackimi streamami, przyklad dla wszystkich ulicznikow w polsce ze nigdy nie jest za pozno zeby zboczyc z przestepczej sciezki
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9502
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Mieczyki pe el mocny progres
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14943
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Cezary z Pazurem ma odejść z Polsatu i zostać doradcą PZPN w sprawach komunikacji :bowdown:
Chłop pół Twittera zablokował i takie stanowisko mu dają :D
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Pół twittera? Chyba 90% co najmniej xD ja nie znam nikogo kto nie ma bana u tego typa.

Dobrych asów tam biorą, najpierw ten Kozłowski z Faktu, co się skompromitował w meczykach. Teraz Cezary, czyli gość z największym kijem w dupie.
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

ten skurwysyn zabral mi dobre kilka lat zycia komentujac eredivisie w ps

sliski typ mierny komentator tyle powiem

Dodano po 7 minutach 58 sekundach:
tez mam u niego bana :cool: ale nie wykluczam ze ten lamus lurkowal regularnie twittera i wyszukiwal niepochlebne opinie na swoj temat smutny obraz czlowieka
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9502
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

nawet zaśmiane
Spoiler
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

Raków piździaków to jest najlepsze co wyszło ze strony Kowala, piękny rage to był :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18851
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

to było po atalancie?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 1004
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: tomek5lg »

juwen pisze: 14 kwie 2024, 14:07 Raków piździaków to jest najlepsze co wyszło ze strony Kowala, piękny rage to był :lol:

klasyk już :lol: jeszcze troche i by pawelkowi krzywde zrobil.

ODPOWIEDZ