[film / serial] Fargo

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2678
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: SiNi »

Luxair pisze: 24 lis 2023, 13:21 Wyszły już 2 odcinki S05, ktoś ogląda?
Taaa, kozak jak to Fargo.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1880
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: niuhniuh »

@gawi czwórka skip, zero klimatu Fargo

@pardon trzeci jest nieco słabszy, ale wciąż warto

a teraz moja opinia na temat finału sezonu 5, także spojler
Spoiler
co za chujowe zakończenie, no ja pierdole. Poszli w kierunku Barry'ego, gdzie ostatecznie wygrywają jakieś pseudoartystyczne wysrywy zamiast teasowanej w E9 masakry. Ten czarny glina ginie w ogóle bez sensu, tak jakby stwierdzili, że było za mało śmierci i muszą jeszcze kogoś odjebać. Strasznie wyglądały te cięcia z czarnym ekranem też. Zmarnowany potencjał :what:
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3729
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: gawi »

Dzięki. A gdzie najlepiej obejrzeć 5 sezon?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1880
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: niuhniuh »

Obecnie chyba jedynie na torrentach
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2678
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: SiNi »

Jest na stronkach z filmami.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14638
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: potter »

Jestem w połowie tego piątego sezonu i kompletnie nie poznaje tego serialu, też w Fargo musieli stworzyć przekaz w którym faceci są przemocowi, durni, albo tylko grają w gry, a kobiety wspaniałe, mądre i powerfull? Nie pamiętam już tak dobrze tych pierwszych sezonów, było tam dużo przemocy, ale na pewno główny bohater nie był jakimś cyborgiem, a tu Dorothy/Nadine to połączenie Lary Croft z Kevinem McAllisterem i jego pułapkami. Dokończę tak czy siak, chociaż już widać, że laska jest niezniszczalna, pewnie jedynym rozsądnym chłopem się okaże oczywiście czarnoskóry policjant, jakoś jej pomoże z tą drugą i tak to się skończy. Na ten moment poziom ostatniego True Detective.
Prognozy na Mundial - 01.06.2026 r.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1728
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: trez »

5 sezon jest na prime. Nawet wkręciłem się po kiepskim trzecim i czwartym sezonie.
gimb
Posty: 1787
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:45

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: gimb »

jaaaaa?
mezokracja
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8321
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: mql »

Swoją drogą włączyłem sobie niedawno pierwszy sezon, by mi w tle leciał w ramach rewatchu, gdy pracuję i nie mogę nie docenić tego, jak budowany jest świat i postacie w tymże (odnosi się to też do drugiego, trzeci i czwarty to zupełnie inny kaliber, średnio porównywalny).

Autorom wyszło coś, co ostatnimi czasy nie udaje się nikomu (po części tez dlatego, że nikt w to się już nie bawi) - są w stanie stworzyć pełnokrwistych, DOBRYCH i przyzwoitych ludzi, ciepłych, ale nie fajtłapowatych, rodzinnych (i co najważniejsze - obecnych w życiu swoich najbliższych).

Czapki z głów za to, bo już nawet kolejne sezony Fargo jasno pokazują, że wszechobecna szarość kusi bardziej.
ODPOWIEDZ