CRANK ALL

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
stanky
Posty: 314
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: CRANK ALL

Post autor: stanky »

ostatnie tracki belmondo x major spz
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 686
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09
Lokalizacja: Mecca

Re: CRANK ALL

Post autor: Hytry Wałek »

Solidny gracz. Podoba mnie się ta stylówa, muzycznie i lirycznie - choć niektóre zabiegi językowe można było usłyszeć już wcześniej u innych raperów-hustlerów. Będę sprawdzał dalsze poczynania. Americano i Africano bardzo spoko.
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

wake the fuck up



Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Royal Castilla

Re: CRANK ALL

Post autor: Zephyr »

Originalroadman wjeżdża kurwa skurwydziadu
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

jeeb jeeeb dynia
Ostatnio zmieniony 13 gru 2022, 2:47 przez fuckt, łącznie zmieniany 1 raz.
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »



Nowy singiel z Hadesem
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: CRANK ALL

Post autor: oldschool »

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: CRANK ALL

Post autor: oldschool »

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: CRANK ALL

Post autor: Pvsio »

dobre kolabo, w trio z koneserem bym jeszcze ich usłyszał
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 9497
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: kick.com

Re: CRANK ALL

Post autor: jAg »

Dobry numer, ale w większości numerów crank all brzmi jak karykatura Belmonda, kiedy stara się lecieć off beat. Plus za ucho do bitów, które są bardzo często sztosami. Gdyby Belmondziak na nich nawinął, ehhh…
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
bobermann3000
Posty: 385
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17

Re: CRANK ALL

Post autor: bobermann3000 »

wow crank all ale jesteś ignorantem super że czujesz potrzebe okazania że nie rozumiesz "kontrowersyjnego" słowa sprzed paru lat
Ostatnio zmieniony 11 sty 2024, 13:49 przez bobermann3000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: CRANK ALL

Post autor: Pvsio »

jAg pisze: 11 sty 2024, 8:18 crank all brzmi jak karykatura Belmonda
mój ziomek go kiedyś określił, że nawija jak TWR z downem
no i troche racji w tym jest
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16736
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: CRANK ALL

Post autor: ART »

nie da sie goscia sluchac bo ma glos/maniere w glosie jak lamus jebany przez co brzmi jak parodia
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: CRANK ALL

Post autor: Rupert »

REL polecam sprawdzic heyosam
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

Awatar użytkownika
ART
Posty: 16736
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: CRANK ALL

Post autor: ART »

na chuj co chwile usuwasz post i wrzucasz od nowa pajacu
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: CRANK ALL

Post autor: Pvsio »

crankall wypad z forum
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
ODPOWIEDZ