CRANK ALL
Re: CRANK ALL
ostatnie tracki belmondo x major spz
- Hytry Wałek
- Posty: 686
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09
- Lokalizacja: Mecca
Re: CRANK ALL
Solidny gracz. Podoba mnie się ta stylówa, muzycznie i lirycznie - choć niektóre zabiegi językowe można było usłyszeć już wcześniej u innych raperów-hustlerów. Będę sprawdzał dalsze poczynania. Americano i Africano bardzo spoko.
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Re: CRANK ALL
Originalroadman wjeżdża kurwa skurwydziadu
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Re: CRANK ALL
jeeb jeeeb dynia
Ostatnio zmieniony 13 gru 2022, 2:47 przez fuckt, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: CRANK ALL
Dobry numer, ale w większości numerów crank all brzmi jak karykatura Belmonda, kiedy stara się lecieć off beat. Plus za ucho do bitów, które są bardzo często sztosami. Gdyby Belmondziak na nich nawinął, ehhh…
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
-
bobermann3000
- Posty: 385
- Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17
Re: CRANK ALL
wow crank all ale jesteś ignorantem super że czujesz potrzebe okazania że nie rozumiesz "kontrowersyjnego" słowa sprzed paru lat
Ostatnio zmieniony 11 sty 2024, 13:49 przez bobermann3000, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: CRANK ALL
mój ziomek go kiedyś określił, że nawija jak TWR z downem
no i troche racji w tym jest
Re: CRANK ALL
REL polecam sprawdzic heyosam






