Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 4116
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

cloud pisze: 09 wrz 2019, 10:20 [mention]mancipium[/mention]

Jakie wcześniej miałeś perfumy? Czego oczekujesz od nowych? Na jaką okazje? Jaki budżet?
Pewnie będę tutaj jebany za te zapachy co wrzuce... , ale rzadko używam perfum.

Mam/miałem trzy de facto:
1. Armani - https://www.notino.pl/armani/code-woda- ... la-mczyzn/
2. Jil Sander - https://www.notino.pl/jil-sander/sun-fo ... la-mczyzn/
3. Black Touch od Avon, który najbardziej podobał się mojej kobiecie - https://www.notino.pl/avon/black-suede- ... la-mczyzn/

Lubię zapachy lekkie, ale nie kwiatowe. Bardzo lubie też rzeczy korzenne. Daleko mi do ziomka co bedzie wydawał 500zł na perfumy i bujał się w nich codziennie. Nie mój świat. Czasem jednak warto sie pokropic czyms co ladnie pachnie, stąd moje pytania.
Raz wódzina, raz na witaminach
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 384
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

Tez szukam tanich (do 100zl za 100ml), zalezy mi bardzo na trwałości i projekcji
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Perfumy

Post autor: Rupert »

Sprawdź azzaro chrome są tanie i fajne na wakacyjny czas letnich przygód

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

TRAPSTAR pisze: 11 wrz 2019, 20:22Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
Encre Noire nie ma jakiejś super trwałości/projekcji plus jest dość mocno specyficzny, więc jeśli brałeś w ciemno to możesz się przejechać, bo nie każdemu podchodzi.
Bentley może zrobić robotę, ale orientalne zapachy to też grząski temat, kadziło potrafi ostro zmulić.

panaceum pisze: 12 wrz 2019, 16:37 Tez szukam tanich (do 100zl za 100ml), zalezy mi bardzo na trwałości i projekcji
Zobacz se Rasasi Daarej, sporo osób je kupuje jako jedne z pierwszych perfum, podobno dostają komplementy, z tym że nie mają bóg wie jakiej projekcji, z trwałością dosć okej
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: Ablazir »

versace blue jeans z tych tanich rzeczy mam i git
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]mancipium[/mention]

Może Bleau de Channel? Poczytaj na forum fragrantica.


[mention]TRAPSTAR[/mention] [mention]panaceum[/mention]


Burberry London.
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

Mam burberry London i to ladny zapach, ale trwałość bardzo slaba...
Macie sposoby gdzie sie psikać albo cos żeby dlugo byly perfumy wyczuwalne?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Nie ma jakiegoś specjalnego tricku na to, aby zwiększyć stale trwałość. Poczekaj może do niższych temperatur, bo ja w moim przypadku totalnie nie narzekałem na ten aspekt, ale no skóra skórze nie równa.
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 4116
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

Dziękuję za polecenie Pan cloud
Raz wódzina, raz na witaminach
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2914
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

TRAPSTAR pisze: 11 wrz 2019, 20:22 Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
Salvatore Ferragamo F Black, CK Obsession, Rasasi Daarej, Versace Dreamer to razem z Encre Noire jedne z moich ulubionych zimowych zapachów.

Obsession ma największą z projekcję z nich wszystkich i wystarczy zwykle jedno psiknięcie, żeby zabijać całe pomieszczenie przez większość dnia a na ubraniu czuć 2 dni później
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Zawsze wydawało mi się, że wszystkie CK mają strasznie chujowe parametry, a tu taki szokujący komentarz. :lol:
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Ja też nie doświadczyłem tych niesamowitych parametrów CK, już nie mówiąc o zabijaniu wszystkich w pomieszczeniu.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
peterkurten
Posty: 1173
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

WRITER CYRUS Men edt Paris Bleu, ponoć idealna kopia diora sauvage, ale z lepsza trwałością.

Manciowi mogę polecić też muglera a man, doszedł do mnie flakon i bardzo fajny zapach. Nowa lacosta i bvlgari też warte uwagi, za to nie mogę polecić mancery Black to Black, za bardzo tytoniowe jak dla mnie.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Perfumy

Post autor: KILLIE »

Cos zblizonego do Burberry london? Fajny zapach na jesien/zime
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 852
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Perfumy

Post autor: BENGAL »

zalezy jak masz z finansami bo jesien zima to czas konkretnych baletow wyjsc nocnych poznawania nowych kobiet i dobry perfum to podstawa tego szol. ja przez kolegow starszych i gosci z bramek to zawsze mialem kladzione do glowy ze nie ma co oszczedzac na perfumce i to zaleznie jak monety mialem to nie liczac jakis ck bosow co przerabialem to najlepsze co mi pasowalo to cartier declaration ale mi sie znudzil z czasem i potem mniej trzymal albo ja mam nos rozjebany i go juz nie czuje moj umysl i podkretke zlapalem na terre d'hermes dojebane wg mnie ale jak masz niezly szmal to sobie zapierdol creeda aventusa ja go mam na specjalne okazje jakies takie w huj a malo ich u mnie wiec go oszczedzam... kocur
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Ermonogilda Zegna Uomo props czy hejt?
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 1044
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Czy jeżeli w perfumach zatrzymałem się na czerwonym i niebieskim joop!ie to jestem bardziej zjebany czy bardziej biedny?
tutaj pkp czytaj patszktopszyszet
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1465
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Perfumy

Post autor: kon rafal »

bardziej śmierdzący

Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

niebieski joop spoko przecież (jeśli chodzi o Joop Jump)
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
ODPOWIEDZ