nie nagrał nic dobrego, nie trać czasu
Mata - <33 (2023)
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
On ma tak że u niego ciężko zrozumieć co 3 zdanie już od dawna
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
Przyjechałaś wyjebalaś 
- piernikowyskoczek
- Posty: 9233
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
nk przeniesie do "inna muzyka"
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
nie ma to jak wysrac sie na kazdego i oczekiwania ludzi cos pieknego ta nuta srednia ale poprzednia git w opor byla pzdr
wyslano z iphone 12 pro 128gb
wyslano z iphone 12 pro 128gb
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
rage w domu polsce:
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
Płyta ok 35 min, a dodatek to dvd z koncertu, okładka wyżej to tylko obwoluta, a ta pod nią to jakiś dramat.
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
Ciężko się tego słucha. W fatalnym kierunku to poszło.
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
Wstyd coś takiego wydawać. Broni się tylko w kategorii performensu, w którym fanom za miliony monet sprzedaje się literalnie gówno w błyszczącym opakowaniu, a oni to wpierdalają z uśmiechem na ustach i proszą o więcej
- the badman
- Artysta
- Posty: 2461
- Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39
Re: Mata - <33 (2023)
Co za to gówno, wstyd mi było słuchać w tramwaju w słuchawkach, ludzie jakoś na mnie dziwnie patrzyli, nie daj boże było słychać
Re: Mata - <33 (2023)
Doszedłem do kawałka ‚W’ który jest podsumowaniem tego gowna p
IT’S COMING HOME

Re: Mata - <33 (2023)
gowno posypane brokatem ale bity w wiekszosci fajne
wyslano z macbook pro (designed in cupertino)
wyslano z macbook pro (designed in cupertino)
Re: Mata - <33 (2023)
A to nie jest tak, ze wydał byle gowno żeby szybciej wywiązać się z kontraktu z SB?
Re: Mata - <33 (2023)
to bylby rozsadny ruch z jego strony chociaz to bylby rowniez wielki kop w dupe dla sb
wyslano z macbook pro m1
wyslano z macbook pro m1
Re: Mata - <33 (2023)
Jebane beztalencie
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Mata - <33 (2023)
wygląda jak zjeb i nawija tak samo
- yungXpaproch
- Posty: 4504
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Mata - <33 (2023)
smieszne, nikomu sie tej plyty nawet nie chce sluchac na forum
chujowe nie sluchalem
chujowe nie sluchalem
- piernikowyskoczek
- Posty: 9233
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Mata - <33 (2023)
OmarStooleyman pisze: ↑28 wrz 2021, 14:33
Pokolenie Maty oferuje nam większą rewolucję społeczną, odejście od polityki wstydu i paradygmatów religijnych, walkę z fałszywymi wzorcami męskości i kobiecości zakorzenionych jeszcze w latach 50 ubiegłego wieku. Dziś mogę wyjść na ulicę ubrany jak ostatni cieć z fryzurą na Mostowiaka i nikt nic nie powie, dawniej bałbym się, że obskoczę wpierdol, a chłopaki z klasy nie dadzą mi żyć, bo nie stać mnie na plecak Enrico Benetti.
Mata już teraz mógł pomóc większej ilości młodych facetów z kompleksami niż wszystkie te prawilne mordeczki wcikające ci kit, że trzeba być twardkim nie mientkim. Później takie Magiki czy Chady skaczą z okien bo jednak psycha siada.
Przestańcie już nawijać o Matczaku w kategorii rapu, bo on dawno ten gatunek zostawił za sobą, złamał szyfr.Spoiler
czyli po prostu jest do bólu normalny
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
- Korben Dallas
- Posty: 1073
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
- Lokalizacja: flying taxicab











