Mata - <33 (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Haqs pisze: 01 wrz 2023, 3:56 Przesluchalem 1 singiel i nie znam za bardzo jego muzyki, wiec mam pytanie. Wszystko co wydal jest tak asluchalne czy jednak ma jakies dobre kawalki?
nie nagrał nic dobrego, nie trać czasu
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Haqs pisze: 01 wrz 2023, 3:56 Przesluchalem 1 singiel i nie znam za bardzo jego muzyki, wiec mam pytanie. Wszystko co wydal jest tak asluchalne czy jednak ma jakies dobre kawalki?
On ma tak że u niego ciężko zrozumieć co 3 zdanie już od dawna :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1531
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Fleming »

Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Jasion94
Posty: 1203
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Jasion94 »

Przyjechałaś wyjebalaś :bowdown:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9234
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: piernikowyskoczek »

nk przeniesie do "inna muzyka"
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
000
Posty: 282
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
Lokalizacja: MONEYWORLD

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: 000 »

nie ma to jak wysrac sie na kazdego i oczekiwania ludzi cos pieknego ta nuta srednia ale poprzednia git w opor byla pzdr

wyslano z iphone 12 pro 128gb
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

rage w domu polsce:
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2759
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

Płyta ok 35 min, a dodatek to dvd z koncertu, okładka wyżej to tylko obwoluta, a ta pod nią to jakiś dramat.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Ciężko się tego słucha. W fatalnym kierunku to poszło.
edenmar
Posty: 2266
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Wstyd coś takiego wydawać. Broni się tylko w kategorii performensu, w którym fanom za miliony monet sprzedaje się literalnie gówno w błyszczącym opakowaniu, a oni to wpierdalają z uśmiechem na ustach i proszą o więcej
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 2461
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: the badman »

Co za to gówno, wstyd mi było słuchać w tramwaju w słuchawkach, ludzie jakoś na mnie dziwnie patrzyli, nie daj boże było słychać
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14747
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: FLoo »

Doszedłem do kawałka ‚W’ który jest podsumowaniem tego gowna p
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
000
Posty: 282
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
Lokalizacja: MONEYWORLD

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: 000 »

gowno posypane brokatem ale bity w wiekszosci fajne

wyslano z macbook pro (designed in cupertino)
Pebeka
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2019, 17:19

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Pebeka »

A to nie jest tak, ze wydał byle gowno żeby szybciej wywiązać się z kontraktu z SB?
Awatar użytkownika
000
Posty: 282
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
Lokalizacja: MONEYWORLD

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: 000 »

to bylby rozsadny ruch z jego strony chociaz to bylby rowniez wielki kop w dupe dla sb

wyslano z macbook pro m1
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: 2do5 »

Jebane beztalencie
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: vania »

wygląda jak zjeb i nawija tak samo
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4505
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: yungXpaproch »

smieszne, nikomu sie tej plyty nawet nie chce sluchac na forum
chujowe nie sluchalem
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9234
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: piernikowyskoczek »

OmarStooleyman pisze: 28 wrz 2021, 14:33

Pokolenie Maty oferuje nam większą rewolucję społeczną, odejście od polityki wstydu i paradygmatów religijnych, walkę z fałszywymi wzorcami męskości i kobiecości zakorzenionych jeszcze w latach 50 ubiegłego wieku. Dziś mogę wyjść na ulicę ubrany jak ostatni cieć z fryzurą na Mostowiaka i nikt nic nie powie, dawniej bałbym się, że obskoczę wpierdol, a chłopaki z klasy nie dadzą mi żyć, bo nie stać mnie na plecak Enrico Benetti.

Mata już teraz mógł pomóc większej ilości młodych facetów z kompleksami niż wszystkie te prawilne mordeczki wcikające ci kit, że trzeba być twardkim nie mientkim. Później takie Magiki czy Chady skaczą z okien bo jednak psycha siada.

Przestańcie już nawijać o Matczaku w kategorii rapu, bo on dawno ten gatunek zostawił za sobą, złamał szyfr.
Spoiler
czyli po prostu jest do bólu normalny
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 1073
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Korben Dallas »

Prawda to, że Ostremu pocisnął?
Anybody else want to negotiate?
ODPOWIEDZ