Perfumy
Moderator: wrubel
Re: Perfumy
ja polecam to: https://senkara.pl/pl/p/Dezodorant-natu ... ota-50g/41
fajny zapach, naturalny, nie podrażnia, dobrze działa
fajny zapach, naturalny, nie podrażnia, dobrze działa
nic na potem
Re: Perfumy
Dobra Panowie, potrzebuje jakiegoś letniaczka. Przede wszystkim na jakieś wieczorne wyjścia na miasto, ale fajnie jakby spsikanie się tym do roboty też nie było problemem. Projekcja nie musi być jakaś potężna(ofc im mocniejsza tym lepiej), bardziej zależy mi na solidnej trwałości nie musi to być jakaś super awangarda, ale nie chciałbym też pachnieć jak co drugi typ na ulicy. Nie znam się niestety na tych różnych nutach itp, więc nie wiem w która stronę Was nakierować to napisze co leciałem do tej pory. W to lato używałem Dolce Gabbana The One, bo dostałem w prezencie, ale to tak było bardziej z braku alternatywy(chociaż IMO nie był zły), bo oprócz tego mam Toma Forda Noir Extreme, a on na lato się chyba niezbyt nadaje. Kiedyś miałem jeszcze YSL L'homme(bodajże tak nazwa, taki brązowy)- fajny zapach, ale też chyba nie na lato, a jeszcze wcześniej leciałem na Ermenogildzie Zegna UOMO cały rok(to chyba było spoko też na lato), ewentualnie za studenta jak był brak siana to jakieś Zara Blue czy jakoś tak i to był chyba akurat fajny letni zapach, więc może coś w tym kierunku 
Re: Perfumy
@Deyker YSL Y Live - dobra trwałość, fajny świeżak ale nie odświeżacz do kibla jak niektóre
Re: Perfumy
Bois Imperial, może w upały 30+ nie będzie idealny ale na pewno wyróżnisz się tym zapachem. Parametry ma bardzo dobre.
- zemsta1camzata
- Posty: 14770
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Perfumy
afnan 9pm (ale odpada opcja pojscia do roboty z tym)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
- bloodyhell
- Posty: 3050
- Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40
Re: Perfumy
u mnie ostatnio wleciało Versace Man Eau Fraiche, bardzo przyjemny letniak, niezła projekcja ale średnio z trwałością niestety, więc tak 50/50 jeżeli chodzi o rekomendacje z mojej strony
Re: Perfumy
Czemu?
- zemsta1camzata
- Posty: 14770
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Perfumy
slodki, duza projekcja
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Bardzo słodki, parę pierwszych psików mi się podobało, ale zostało mi 90% flakonu i już nie mam ochoty się tym pryskać xD
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Perfumy
może coś z trójki(cała trójka bliźniaczo podobna)Deyker pisze: ↑10 lip 2023, 23:36 Dobra Panowie, potrzebuje jakiegoś letniaczka. Przede wszystkim na jakieś wieczorne wyjścia na miasto, ale fajnie jakby spsikanie się tym do roboty też nie było problemem. Projekcja nie musi być jakaś potężna(ofc im mocniejsza tym lepiej), bardziej zależy mi na solidnej trwałości nie musi to być jakaś super awangarda, ale nie chciałbym też pachnieć jak co drugi typ na ulicy. Nie znam się niestety na tych różnych nutach itp, więc nie wiem w która stronę Was nakierować to napisze co leciałem do tej pory. W to lato używałem Dolce Gabbana The One, bo dostałem w prezencie, ale to tak było bardziej z braku alternatywy(chociaż IMO nie był zły), bo oprócz tego mam Toma Forda Noir Extreme, a on na lato się chyba niezbyt nadaje. Kiedyś miałem jeszcze YSL L'homme(bodajże tak nazwa, taki brązowy)- fajny zapach, ale też chyba nie na lato, a jeszcze wcześniej leciałem na Ermenogildzie Zegna UOMO cały rok(to chyba było spoko też na lato), ewentualnie za studenta jak był brak siana to jakieś Zara Blue czy jakoś tak i to był chyba akurat fajny letni zapach, więc może coś w tym kierunku![]()
cartier declaration/Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Narciso Rodriguez/Voyage d'Hermes Hermès
z jednej strony nie jest to typowy letniak w stylu cytrusowym lub morskim z drugiej strony nie jest awangardowy, tak że odpychałby połowę ludzi. dobrze wywarzona projekcja, tak że nie robisz komory gazowej, wszędzie gdzie się pojawiasz, jednocześnie jak będziesz z kimś gadał f2f, na pewno poczuje zapach. niezła trwałość. i całkiem uniwersalny- pasuje do codziennego stosowania(np. do pracy) i na wieczorne wyjście. tylko idź sobie powąchaj stacjonarnie, bo nie każdy lubi świeżo-korzenne klimaty.
Re: Perfumy
Dementuje, chodzę w nim do roboty lecą propsy
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Trochę przesadziłem i jest z 80%.
Chętnie to sprzedam, gdyby któryś ślizgawkowicz był zainteresowany.
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Afnan/9pm-65414.html
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Perfumy
Wielkie dzięki za rekomendacje, na pewno coś wybiorę z Waszych poleceń.
Re: Perfumy
drodzy widzowie
zamawiam zestaw próbek na lato, dorzucić coś? Nie mam gustu narazie, chce potestować
-Nautica Voyage
-Versace Pour Homme
-Missoni Wave
-Chanel Allure Homme
-Chanel Bleu de Chanel
-Rasasi Hawas
dobrze jakby bylo w odlewkiperfum.pl
zamawiam zestaw próbek na lato, dorzucić coś? Nie mam gustu narazie, chce potestować
-Nautica Voyage
-Versace Pour Homme
-Missoni Wave
-Chanel Allure Homme
-Chanel Bleu de Chanel
-Rasasi Hawas
dobrze jakby bylo w odlewkiperfum.pl
Re: Perfumy
Od Nautica sporo miałem perfum i zawsze spoko jak coś
- rozklad_gaussa
- Posty: 3409
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Perfumy
ja bym beach huta od amouage zarzucil, cos innego od reszty
chociaz sorka, nie wiem jak sie ma do nautici voyage bo nei uzywalem a spojrzalem na fragre, ze tez zielone nuty
chociaz sorka, nie wiem jak sie ma do nautici voyage bo nei uzywalem a spojrzalem na fragre, ze tez zielone nuty
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage







