Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

ja polecam to: https://senkara.pl/pl/p/Dezodorant-natu ... ota-50g/41
fajny zapach, naturalny, nie podrażnia, dobrze działa
nic na potem
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Dobra Panowie, potrzebuje jakiegoś letniaczka. Przede wszystkim na jakieś wieczorne wyjścia na miasto, ale fajnie jakby spsikanie się tym do roboty też nie było problemem. Projekcja nie musi być jakaś potężna(ofc im mocniejsza tym lepiej), bardziej zależy mi na solidnej trwałości nie musi to być jakaś super awangarda, ale nie chciałbym też pachnieć jak co drugi typ na ulicy. Nie znam się niestety na tych różnych nutach itp, więc nie wiem w która stronę Was nakierować to napisze co leciałem do tej pory. W to lato używałem Dolce Gabbana The One, bo dostałem w prezencie, ale to tak było bardziej z braku alternatywy(chociaż IMO nie był zły), bo oprócz tego mam Toma Forda Noir Extreme, a on na lato się chyba niezbyt nadaje. Kiedyś miałem jeszcze YSL L'homme(bodajże tak nazwa, taki brązowy)- fajny zapach, ale też chyba nie na lato, a jeszcze wcześniej leciałem na Ermenogildzie Zegna UOMO cały rok(to chyba było spoko też na lato), ewentualnie za studenta jak był brak siana to jakieś Zara Blue czy jakoś tak i to był chyba akurat fajny letni zapach, więc może coś w tym kierunku :D
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

@Deyker YSL Y Live - dobra trwałość, fajny świeżak ale nie odświeżacz do kibla jak niektóre
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17501
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Perfumy

Post autor: oldschool »

Kenzo Homme Intense
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Kamilr8xa
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2020, 21:59

Re: Perfumy

Post autor: Kamilr8xa »

Bois Imperial, może w upały 30+ nie będzie idealny ale na pewno wyróżnisz się tym zapachem. Parametry ma bardzo dobre.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14770
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Perfumy

Post autor: zemsta1camzata »

afnan 9pm (ale odpada opcja pojscia do roboty z tym)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 3051
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Perfumy

Post autor: bloodyhell »

u mnie ostatnio wleciało Versace Man Eau Fraiche, bardzo przyjemny letniak, niezła projekcja ale średnio z trwałością niestety, więc tak 50/50 jeżeli chodzi o rekomendacje z mojej strony
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

zemsta1camzata pisze: 11 lip 2023, 9:50 afnan 9pm (ale odpada opcja pojscia do roboty z tym)
Czemu?
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14770
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Perfumy

Post autor: zemsta1camzata »

slodki, duza projekcja
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

Bardzo słodki, parę pierwszych psików mi się podobało, ale zostało mi 90% flakonu i już nie mam ochoty się tym pryskać xD
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
zuperhero
Posty: 2546
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Perfumy

Post autor: zuperhero »

Deyker pisze: 10 lip 2023, 23:36 Dobra Panowie, potrzebuje jakiegoś letniaczka. Przede wszystkim na jakieś wieczorne wyjścia na miasto, ale fajnie jakby spsikanie się tym do roboty też nie było problemem. Projekcja nie musi być jakaś potężna(ofc im mocniejsza tym lepiej), bardziej zależy mi na solidnej trwałości nie musi to być jakaś super awangarda, ale nie chciałbym też pachnieć jak co drugi typ na ulicy. Nie znam się niestety na tych różnych nutach itp, więc nie wiem w która stronę Was nakierować to napisze co leciałem do tej pory. W to lato używałem Dolce Gabbana The One, bo dostałem w prezencie, ale to tak było bardziej z braku alternatywy(chociaż IMO nie był zły), bo oprócz tego mam Toma Forda Noir Extreme, a on na lato się chyba niezbyt nadaje. Kiedyś miałem jeszcze YSL L'homme(bodajże tak nazwa, taki brązowy)- fajny zapach, ale też chyba nie na lato, a jeszcze wcześniej leciałem na Ermenogildzie Zegna UOMO cały rok(to chyba było spoko też na lato), ewentualnie za studenta jak był brak siana to jakieś Zara Blue czy jakoś tak i to był chyba akurat fajny letni zapach, więc może coś w tym kierunku :D
może coś z trójki(cała trójka bliźniaczo podobna)
cartier declaration/Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Narciso Rodriguez/Voyage d'Hermes Hermès

z jednej strony nie jest to typowy letniak w stylu cytrusowym lub morskim z drugiej strony nie jest awangardowy, tak że odpychałby połowę ludzi. dobrze wywarzona projekcja, tak że nie robisz komory gazowej, wszędzie gdzie się pojawiasz, jednocześnie jak będziesz z kimś gadał f2f, na pewno poczuje zapach. niezła trwałość. i całkiem uniwersalny- pasuje do codziennego stosowania(np. do pracy) i na wieczorne wyjście. tylko idź sobie powąchaj stacjonarnie, bo nie każdy lubi świeżo-korzenne klimaty.
AseOne
Posty: 473
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Perfumy

Post autor: AseOne »

zemsta1camzata pisze: 11 lip 2023, 9:50 afnan 9pm (ale odpada opcja pojscia do roboty z tym)
Dementuje, chodzę w nim do roboty lecą propsy
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

jak jestes meska dziwka albo chodzisz w kolorowych koszulach to moze rzeczywiscie sie nada do roboty
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

:lol:
AseOne
Posty: 473
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Perfumy

Post autor: AseOne »

ART pisze: 11 lip 2023, 21:41 jak jestes meska dziwka albo chodzisz w kolorowych koszulach to moze rzeczywiscie sie nada do roboty
Ani jedno ani drugie
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

cyniu pisze: 11 lip 2023, 16:23 ale zostało mi 90% flakonu i już nie mam ochoty się tym pryskać xD
Trochę przesadziłem i jest z 80%.

Chętnie to sprzedam, gdyby któryś ślizgawkowicz był zainteresowany.

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Afnan/9pm-65414.html
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Wielkie dzięki za rekomendacje, na pewno coś wybiorę z Waszych poleceń.
hwjsk
Posty: 4831
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Perfumy

Post autor: hwjsk »

drodzy widzowie

zamawiam zestaw próbek na lato, dorzucić coś? Nie mam gustu narazie, chce potestować
-Nautica Voyage
-Versace Pour Homme
-Missoni Wave
-Chanel Allure Homme
-Chanel Bleu de Chanel
-Rasasi Hawas

dobrze jakby bylo w odlewkiperfum.pl
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9528
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Perfumy

Post autor: mateko »

Od Nautica sporo miałem perfum i zawsze spoko jak coś
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3409
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Perfumy

Post autor: rozklad_gaussa »

ja bym beach huta od amouage zarzucil, cos innego od reszty

chociaz sorka, nie wiem jak sie ma do nautici voyage bo nei uzywalem a spojrzalem na fragre, ze tez zielone nuty
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
ODPOWIEDZ