Mata
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
@ffeee
Matczak zawsze ma dopracowane teledyski
Matczak zawsze ma dopracowane teledyski
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
- The Bitch Fucker
- Posty: 245
- Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19
Re: Mata
Przesłuchałem dwa razy, wpadło jednym uchem, wypadło drugim, nic nie zapamiętałem, nic ciekawego.
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
Standardowy Mata 87 raz. Mamo, tato chciałem być raperem, daliście mi serce , wątrobę.Moje płyty będą diamentowe. Łapią mnie za prochy, chce być prezydentem w 2040. J..ac rząd.
Facet po 100 dni do matury, jest lirycznie jak reszta nowych.
Facet po 100 dni do matury, jest lirycznie jak reszta nowych.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Re: Mata
bedoes odpowie postem na instagramie i tyle z tego będzie, zamykam
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
Gang 2115 współpracuję z youtuberkami, więc ma przewagę w szkołach.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Re: Mata
czekam na beef z młody ematea, chociaż ten grubas pornograficzny by bezkitu pisał jak ktoś wspomniał że tylko miłość róbmy razem chleb i inne pierdolenie
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Mata
Do Maty dołączy Białas i Peja, a do grubasa Tede i Śliwa <w tle za manekina robi DJ Decks> i niech się nakurwiają pls 
- mlodyperkez
- Posty: 2644
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39
Re: Mata
mlody paderewski? raczej mlode gowno
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Mata
Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Re: Mata
Ciekawe czy po trzech dobrych produkcjach uda mu się nagrać krążek na miarę swoich poprzedników, całe szczęście Skute Bobo odszedł w odstawkę, jak na moje mógłby w tym roku na spokojnie zrobić luźny mixtape bez ciśnienia na koncepcyjny projekt. Mata nie zawsze uracza montażowym rewelacjami, choć tych świetnych obrazów jest zdecydowanie więcej i z reguły czuć tam pieniądz oraz frajdę dla oka, nowy teledysk mnie kupuje, ładna praca kamery, wyglada trochę jak zlepek krótkich one-shotów, nie wiem czemu, ale jakoś kojarzy mi się ta klipowa postać z telewizyjną kreację Wojewódzkiego.
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11243
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: Mata
Dawaj Bedoes odpowiedz
No ale w kontekście ewentualnego odejścia maty z SBM to co to za wersy o judaszu???
No ale w kontekście ewentualnego odejścia maty z SBM to co to za wersy o judaszu???

-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
Bo tu nie musi chodzić o odejście z SBM, tylko o co innego.
Dodano po 57 sekundach:
Dodano po 57 sekundach:
Z ciekawości, które?Bryx Fenrir pisze: ↑16 sty 2023, 22:13 Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.












