Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2926
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Mata

Post autor: ffeee »

Przezajebisty teledysk jak na machanie łapami
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

@ffeee

Matczak zawsze ma dopracowane teledyski
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
stachu
Posty: 266
Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:24

Re: Mata

Post autor: stachu »

fajnie, moze bedzie beef
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 245
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Mata

Post autor: The Bitch Fucker »

Przesłuchałem dwa razy, wpadło jednym uchem, wypadło drugim, nic nie zapamiętałem, nic ciekawego.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Standardowy Mata 87 raz. Mamo, tato chciałem być raperem, daliście mi serce , wątrobę.Moje płyty będą diamentowe. Łapią mnie za prochy, chce być prezydentem w 2040. J..ac rząd.

Facet po 100 dni do matury, jest lirycznie jak reszta nowych.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 846
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Mata

Post autor: azar »

dawajcie ten beef banana z grubym, podstawówki będą płonąć
Eldoka pozdrawia wszystkich pis jol
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3682
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata

Post autor: kapper1 »

Z dwojga złego lepszy zjaraniec
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Mata

Post autor: cloud »

bedoes odpowie postem na instagramie i tyle z tego będzie, zamykam
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Mata

Post autor: bialyjelen »

bracie robmy wielkie rzeczy razem, tylko milosc
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

azar pisze: 16 sty 2023, 17:22 dawajcie ten beef banana z grubym, podstawówki będą płonąć
Gang 2115 współpracuję z youtuberkami, więc ma przewagę w szkołach.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16746
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Mata

Post autor: ART »

jesli wyjdzie z tego beef to jednak przeprosze pana solara ze zwatpilem w jego scenariusz rozjebania wytworni
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6859
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

to oczywista reakcja na ostatni temat na slizgawce
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Mata

Post autor: Sialala »

Ja liczę na double k.o.
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Mata

Post autor: moxxi »

czekam na beef z młody ematea, chociaż ten grubas pornograficzny by bezkitu pisał jak ktoś wspomniał że tylko miłość róbmy razem chleb i inne pierdolenie
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Mata

Post autor: ebismolarek »

Do Maty dołączy Białas i Peja, a do grubasa Tede i Śliwa <w tle za manekina robi DJ Decks> i niech się nakurwiają pls :bowdown:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Mata

Post autor: mlodyperkez »

mlody paderewski? raczej mlode gowno
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mata

Post autor: Bryx Fenrir »

Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2754
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Mata

Post autor: SiNi »

Ciekawe czy po trzech dobrych produkcjach uda mu się nagrać krążek na miarę swoich poprzedników, całe szczęście Skute Bobo odszedł w odstawkę, jak na moje mógłby w tym roku na spokojnie zrobić luźny mixtape bez ciśnienia na koncepcyjny projekt. Mata nie zawsze uracza montażowym rewelacjami, choć tych świetnych obrazów jest zdecydowanie więcej i z reguły czuć tam pieniądz oraz frajdę dla oka, nowy teledysk mnie kupuje, ładna praca kamery, wyglada trochę jak zlepek krótkich one-shotów, nie wiem czemu, ale jakoś kojarzy mi się ta klipowa postać z telewizyjną kreację Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11257
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mata

Post autor: Cz4rny1337 »

Dawaj Bedoes odpowiedz


No ale w kontekście ewentualnego odejścia maty z SBM to co to za wersy o judaszu???
Obrazek
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Bo tu nie musi chodzić o odejście z SBM, tylko o co innego.

Dodano po 57 sekundach:
Bryx Fenrir pisze: 16 sty 2023, 22:13 Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Z ciekawości, które?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ