Livescore 2115

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5082
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Livescore 2115

Post autor: sebring »

ale thiago by wyglądał jak kozak pierodolony jakby wąsiura porządnego wyhodował
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14962
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

Mądrze Chelsea na razie, jedynie strzałami z daleka zagrozili do tej pory
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5082
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Livescore 2115

Post autor: sebring »

alisson debilu
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1990
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Livescore 2115

Post autor: Clay »

Schodzi Henderson, zaraz brama dla Liverpoolu
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5082
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Livescore 2115

Post autor: sebring »

trencik musi z dystansu jebnac screamera, inaczej tego nie widzę
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Livescore 2115

Post autor: horrypaz »

Nie ma szans
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Livescore 2115

Post autor: szpilman »

Alonso jest dziś niesamowity xD
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14737
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

Lewy dzisiaj dwie
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5082
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Livescore 2115

Post autor: sebring »

JA PIERDOLE
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14737
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

Trzy
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
genocidegeneral
Posty: 11727
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore 2115

Post autor: genocidegeneral »

trzy, 301 w Bayernie
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Livescore 2115

Post autor: szpilman »

Aj Kova żeś to zdupczył
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5082
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Livescore 2115

Post autor: sebring »

przynajmniej lukaku dzisiaj przez vvd i matipa elegancko wyjaśniany
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14962
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

Brawo za te połowę, nie spodziewałem się że dowiozą.

Lewy idź już do jakiejś poważnej ligi w końcu
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Livescore 2115

Post autor: Cz4rny1337 »

Obrazek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1990
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Livescore 2115

Post autor: Clay »

Dawać Alisona


E: :confused:
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1421
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Livescore 2115

Post autor: neks »

jak na grę w 10 na Anfield to biorę ten wynik full
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

@sebring Motta dzisiaj 6-1 od Sarriego ;p
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14962
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

Cz4rny1337 pisze: 28 sie 2021, 20:26 no i dobra no i elegancko

https://twitter.com/jhdharrison1/status ... 10344?s=21
No zawalił Marcos, pewnie Mendy też nie krzyknął albo nie usłyszał, ale generalnie to dobry mecz znów zagrał, nie czepiałbym się dziś Alonso
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Juve :lol:
ODPOWIEDZ