Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore 2115
ale thiago by wyglądał jak kozak pierodolony jakby wąsiura porządnego wyhodował
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
Re: Livescore 2115
Mądrze Chelsea na razie, jedynie strzałami z daleka zagrozili do tej pory
Re: Livescore 2115
Schodzi Henderson, zaraz brama dla Liverpoolu
Re: Livescore 2115
trencik musi z dystansu jebnac screamera, inaczej tego nie widzę
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
Re: Livescore 2115
Nie ma szans
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: Livescore 2115
Alonso jest dziś niesamowity xD
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."

pieseczek dla ślizgawkera

-
genocidegeneral
- Posty: 11727
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Livescore 2115
trzy, 301 w Bayernie
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Livescore 2115
Aj Kova żeś to zdupczył
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."

pieseczek dla ślizgawkera

Re: Livescore 2115
przynajmniej lukaku dzisiaj przez vvd i matipa elegancko wyjaśniany
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
Re: Livescore 2115
Brawo za te połowę, nie spodziewałem się że dowiozą.
Lewy idź już do jakiejś poważnej ligi w końcu
Lewy idź już do jakiejś poważnej ligi w końcu
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11263
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: Livescore 2115
jak na grę w 10 na Anfield to biorę ten wynik full
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
@sebring Motta dzisiaj 6-1 od Sarriego ;p
Re: Livescore 2115
No zawalił Marcos, pewnie Mendy też nie krzyknął albo nie usłyszał, ale generalnie to dobry mecz znów zagrał, nie czepiałbym się dziś AlonsoCz4rny1337 pisze: ↑28 sie 2021, 20:26 no i dobra no i elegancko
https://twitter.com/jhdharrison1/status ... 10344?s=21









