Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Jacek Adamkiewicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: Jacek Adamkiewicz »

Łona i Webber powrócili z nowym materiałem po 4 latach wydając "Śpiewnik Domowy" EP. Ze względu na sytuację z azjatycka zupą z nietoperza porozmawialiśmy o EPce i nie tylko w wyjątkowych okolicznościach. Sprawdzajcie wywiad!

Johnny

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: Johnny »

Dzięki za cynk, bo byśmy nie wiedzieli że wrócili z nowym materiałem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: #1 »

Wjechał na sklep winyl
^ kogo to chuj obchodzi?
MalinowyJogurt

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: MalinowyJogurt »

Łona i Webber zostali właśnie Honorowymi Ambasadorami Szczecina

https://www.facebook.com/PrezydentSzcze ... 7490375235
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Webber w marynarce :bowdown: Ciekawe od ilu lat pierwszy raz :)
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

Świetna produkcja. Tu jest mnóstwo bardzo fajnych smaczków, numery z różnym tempem, przeróżnie napisane, lirycznie Łona w bardzo dobrej formie, zaskoczenie in plus myslę, wydawało mi się, że Łona już na najwyższy dla siebie poziom nie wejdzie, ale myliłem się. Webber też nie odstaje na bitach, świetne te produkcje.
edenmar
Posty: 2263
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: edenmar »

MalinowyJogurt

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Post autor: MalinowyJogurt »

Co Łona follow-upa na początku do Winicjusza słodkiego grubaska dał :oops:
ODPOWIEDZ