Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
-
Jacek Adamkiewicz
- Posty: 44
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16
- Lokalizacja: Poznań
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Łona i Webber powrócili z nowym materiałem po 4 latach wydając "Śpiewnik Domowy" EP. Ze względu na sytuację z azjatycka zupą z nietoperza porozmawialiśmy o EPce i nie tylko w wyjątkowych okolicznościach. Sprawdzajcie wywiad!
-
Johnny
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Dzięki za cynk, bo byśmy nie wiedzieli że wrócili z nowym materiałem
-
MalinowyJogurt
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Łona i Webber zostali właśnie Honorowymi Ambasadorami Szczecina
https://www.facebook.com/PrezydentSzcze ... 7490375235
https://www.facebook.com/PrezydentSzcze ... 7490375235
- sugarhill_notausgang
- Posty: 5491
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Webber w marynarce
Ciekawe od ilu lat pierwszy raz 
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Świetna produkcja. Tu jest mnóstwo bardzo fajnych smaczków, numery z różnym tempem, przeróżnie napisane, lirycznie Łona w bardzo dobrej formie, zaskoczenie in plus myslę, wydawało mi się, że Łona już na najwyższy dla siebie poziom nie wejdzie, ale myliłem się. Webber też nie odstaje na bitach, świetne te produkcje.
-
MalinowyJogurt
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
Co Łona follow-upa na początku do Winicjusza słodkiego grubaska dał 



