Hot 16 Challenge #2 (2020)

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Krynew »

Domagała na insta przyjął, Margaret też weźmie udział
Kocham, pozdrawiam
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oyche »

jak gola się nie obsrał i nominował swoich przydupasów to pewnie ładne zasięgi by wyjebało
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: przedszkolanek »

Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: benqacz »

Spodziewałem się większego jebniecia po alvarezie, niemniej serduszko się raduje i pozostaje mieć nadzieję.

Płyta sentino z que I Sebek przejmuje wszystko
#free2rzyn
trapdent
Posty: 79
Rejestracja: 02 maja 2020, 19:05

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: trapdent »

famson jak to famson, da się posłuchać ale ma raczej wkurwiającą manierę
sent from my iphone XS using trapatalk
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1596
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: czardi »

To teraz wysyp kaliskich łakemsi przed nami.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oyche »

taka tam zwrotka polskiego rapera
miły, unda, taconafide, vito, szpaku, klocuch najbardziej utkwiły w pamięci do tej pory
jeszcze borixon
Ostatnio zmieniony 05 maja 2020, 12:16 przez oyche, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ELOYELO
Posty: 247
Rejestracja: 13 paź 2019, 19:03

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: ELOYELO »

Seba konkretne linijki, dobrze to zapowiada jebnięcie w czerwcu. Szkoda, że Malik nie nagra bo była duża szansa na nominację dla LX z 187 i fajnie by to ruszyło w Niemczech.
Czy masz dwubiegunowość? Nie, mi się wydaje, że nie mam dwubiegunościo... Dobra, ty też wypierdalasz.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1596
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: czardi »

BTW TOP10 na czasie zajebane w całości hot16, piękne czasy dla polskiego rapu, V coś ty odjebał
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: przedszkolanek »

Janek typu Janek props za Rogala, liczyłem po cichu że ktoś nominuje
Janek typu Miłosz też props, najlepsza 16 w tej dekadzie

14 hot16 w top20 :bowdown:
blessdamic
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:52

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: blessdamic »

ksiazenieporzadek pisze: 05 maja 2020, 11:13
blessdamic pisze: 05 maja 2020, 11:05 Ile do skarbony dorzucił najbogatszy raper Sentino?
60zł
Serio, czy beka? Interesuje mnie, ile dorzucił typ, który w zwrotce rapuje "gdy tylko pierdnę, idzie przelew na sto". Już pomijając cały jego niby wizerunek.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: vivid »

Sentino klasa
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 232
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:23

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Kamil »

Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
jamie84
Posty: 47
Rejestracja: 05 maja 2020, 12:12

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: jamie84 »

Kamil pisze: 05 maja 2020, 12:10 Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
:rotfl:
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1928
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: NEGRO »

Sentino tak sobie, liczylem ze bedzie duzo lepiej.

Mój faworyt jesli chodzi o hot16challange to Borixon najlepiej wedlug mnie polecial dobrze w ucho wpada.

I Mata jeszcze fajnie tekstowo tez poleciał.
If the streets were a coin won't be head or tails
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14345
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: jajca »

niech ktoś nominuje Andrzeja Dudę, w sumie pozostałych kandydatów na prezia też
dla podlizania się wyborcom ci ludzie są w stanie zrobić o wiele więcej niż nagranie 16stki
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1833
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: loco »

sentino jaki marniak
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Sialala »

Kamil pisze: 05 maja 2020, 12:10 Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
Hahahahahahha
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2205
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: KillerCroc »

Nic tylko czekać aż Duda podejmie challenge Białasa i stanie przed studiem Ciemnej Strefy w koszulce #MuremZaWyrokiem i pociśnie wszystkich trzyliterowców w Polsce

Sentino full props, bez masteru, bez miksu, bez niczego, fajne wersy, bit średni
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 309
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: krychaj5 »

Sentino pięknie, zgodnie z konwencją co jest dość rzadkie przy tej akcji, nie mam pretensji o to że nikt nie nagrywa w łódce jak Mes :what: ale nie rozumiem po chuj te reżyserowane klipy i 500 ujęć skoro nie otochodzi.

Nie wydaje mi się że ktokolwiek teraz z PL Alvareza przebije nagrywając "na surowo"
ODPOWIEDZ