co to w końcu jest?
TUZZA - Giardino (2020)
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
Labirynt, w ktorm sa nawiazania to tworczosci tuzzy z fajnym "soundtrackiem" i zdjeciami nowika
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
WARSZAWSKA NIKE
- yungXpaproch
- Posty: 4491
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
wedlug mnie kozacka plyta, wiekszosc refrenow jest zajebista. dwa kawalki moze dla mnie odstaja ale calosciowo jest sztos.
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
Warszawska Nike spoko, czekam na całość.
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
kto to jest ten don rabitos i na chuj on tutaj?
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
ich ziomek
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
topka nie ma co
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)
JUZ OBROSLEM GRZYWOŁ MÓW MI LION EL RICCI
Re: TUZZA - Giardino (2020)
"Gatti" póki co traczek roku. A 2latefor to pieprzona topka producentów.
Re: TUZZA - Giardino (2020)
płyta roku
Re: TUZZA - Giardino (2020)
Pierwszy album Tuzzy który mi się podoba i do którego będę wracał w ogóle chociaż riczi dalej mnie tym swoim akcentem wkurwia. Wyobrażam sobie ze nawija po włosku jak wchodzi to jakoś lepiej go odbieram wtedy xD Ale Benito ładne czary odpierdala tutaj i produkcje nieskazitelnie dobre. Osobny bowdown da okładki, jedna z najlepszych jakie widziałem w Polsce
A no i wkurwiające jest w chuj takie tryhardowe to powtarzanie słów na końcu wersu coraz bardziej zmanierowanym głosem jak np w Tourbillon. Ale mają tego od chuja w całej karierze
Dragon Ball, Pióro Wieczne, Młody Dorian są prze piekne
A no i wkurwiające jest w chuj takie tryhardowe to powtarzanie słów na końcu wersu coraz bardziej zmanierowanym głosem jak np w Tourbillon. Ale mają tego od chuja w całej karierze
Dragon Ball, Pióro Wieczne, Młody Dorian są prze piekne
Ostatnio zmieniony 13 mar 2020, 13:13 przez vampmoney, łącznie zmieniany 1 raz.
[Verse 1: Tay-K]
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
Re: TUZZA - Giardino (2020)
Piękny album
zdecydowanie najlepszy który wyszedł w tym roku i naprawdę ciężko będzie to przebić. Chłopaki utrzymują stała formę a i produkcję mają piękne. Będzie palone w weekend i słuchane. Młody Dorian póki co faworyt.
Re: TUZZA - Giardino (2020)
kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
Re: TUZZA - Giardino (2020)
Nie rozumiem spustów na tym albumem, przecież to jest jeden kawałek trwający 40 minut
Re: TUZZA - Giardino (2020)
podbijam pytanie
[Verse 1: Tay-K]
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
Re: TUZZA - Giardino (2020)
można do dzisiaj zakupić na tuzza.eu normalnie
edit: a już nie, ale jakiś czas temu było jeszcze dostępne
edit: a już nie, ale jakiś czas temu było jeszcze dostępne










