TUZZA - Giardino (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: przedszkolanek »

sharezza pisze: 12 mar 2020, 15:20 o giardinio.exe juz nawet nie wspomne
co to w końcu jest?
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: sharezza »

Labirynt, w ktorm sa nawiazania to tworczosci tuzzy z fajnym "soundtrackiem" i zdjeciami nowika
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 624
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: suraks »


WARSZAWSKA NIKE
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4491
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: yungXpaproch »

wedlug mnie kozacka plyta, wiekszosc refrenow jest zajebista. dwa kawalki moze dla mnie odstaja ale calosciowo jest sztos.
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: daveyo »

Warszawska Nike spoko, czekam na całość.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: przedszkolanek »

kto to jest ten don rabitos i na chuj on tutaj?
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: Flisinio »

ich ziomek
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8717
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: TdW »

suraks pisze: 12 mar 2020, 15:56
WARSZAWSKA NIKE
Zajebiste, jedna z lepszych rzeczy ostatnio w pl rapie :bowdown:
Awatar użytkownika
mashoot
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2020, 0:27

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: mashoot »

:bowdown: na pewno topka 2020 PL, a dopiero mamy marzec
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: Flisinio »

topka nie ma co
Awatar użytkownika
samir
Posty: 1013
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

Post autor: samir »

JUZ OBROSLEM GRZYWOŁ MÓW MI LION EL RICCI
alcomae
Posty: 83
Rejestracja: 10 paź 2019, 15:21

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: alcomae »

"Gatti" póki co traczek roku. A 2latefor to pieprzona topka producentów.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 624
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: suraks »

płyta roku
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: vampmoney »

Pierwszy album Tuzzy który mi się podoba i do którego będę wracał w ogóle chociaż riczi dalej mnie tym swoim akcentem wkurwia. Wyobrażam sobie ze nawija po włosku jak wchodzi to jakoś lepiej go odbieram wtedy xD Ale Benito ładne czary odpierdala tutaj i produkcje nieskazitelnie dobre. Osobny bowdown da okładki, jedna z najlepszych jakie widziałem w Polsce

A no i wkurwiające jest w chuj takie tryhardowe to powtarzanie słów na końcu wersu coraz bardziej zmanierowanym głosem jak np w Tourbillon. Ale mają tego od chuja w całej karierze

Dragon Ball, Pióro Wieczne, Młody Dorian są prze piekne
Ostatnio zmieniony 13 mar 2020, 13:13 przez vampmoney, łącznie zmieniany 1 raz.
Willxc
Posty: 1638
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: Willxc »

Piękny album :bowdown: zdecydowanie najlepszy który wyszedł w tym roku i naprawdę ciężko będzie to przebić. Chłopaki utrzymują stała formę a i produkcję mają piękne. Będzie palone w weekend i słuchane. Młody Dorian póki co faworyt.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: badi »

kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
Awatar użytkownika
Iceman
Posty: 157
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:25

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: Iceman »

Nie rozumiem spustów na tym albumem, przecież to jest jeden kawałek trwający 40 minut
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: vampmoney »

badi pisze: 13 mar 2020, 13:26 kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
podbijam pytanie
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: Flisinio »

można do dzisiaj zakupić na tuzza.eu normalnie

edit: a już nie, ale jakiś czas temu było jeszcze dostępne
ODPOWIEDZ