Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Czekanko jak na mało co. Ten duet nie zawodzi :bowdown:
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3339
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: LWD »

Łona był dziś w Tok Fm, rozmowa głównie o bieżącej sytuacji politycznej, pod koniec rozmowy zdradził, że nadchodzący album będzie w formie EP-ki.

https://audycje.tokfm.pl/podcast/86454, ... zech-dekad
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

https://www.youtube.com/watch?v=fXLKWoLnTdk

jest singiel, premiera 17.04. EP tytuł to śpiewnik domowy EP

brzmi trochę jak remix w sumie, bit i wokal nie dokonca mi się stylowo zgrywają.

Oczywiście preorder zamówiony.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

hmmm, jest dobrze, czekanko na więcej. Łona jak zawsze forma. Bit trochę dziwny, faktycznie jakby to remix był.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Pteh »

Pierwsze skojarzenie to 'buty do wódy' w wersji Łona/Webber. Przyjemny numer, czekam na wszystko od nich zawsze.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2796
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Sidd »

Szkoda że tylko EPka, no ale jak tu nie czekać?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 776
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Bez rozpierdolu, ale jest dobrze
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: badi »

fajne fajne takie łonowebberowskie, preorder powinę na pewno bo taniocha w sumie
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 565
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: kosciey »

w Agorze pewnie koń już zwalony
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

zajebiste :bowdown: druga zwrotka fantastycznie złożona. Webber klasa jak zwykle.
kosciey pisze: 28 lut 2020, 10:39 w Agorze pewnie koń już zwalony
:bag:
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Dokładnie, Łona to Łona, ale Webber troszkę pokombinował i propsy dla niego.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Kosciey ty łysy cyniku jeden.

Ciekawy ten klip ale jak na dobrzewiesz to nie jest ich szczyt. Fajnie ze wydają jakoś ciekawie preorder a nie digi jedno skrzydełko i nara. Ciekawe czy mi dinozaura narysują (props kościej)
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 565
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: kosciey »

Napierdalam się, przecież nie będę pracował w piątek.
edenmar
Posty: 2266
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Przyjemne to muzycznie, chce się tego słuchać, propsy dla Webbera. Łona stabilnie, czyli na swoim bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Superowe oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 776
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Artazz pisze: 28 lut 2020, 10:34 Bez rozpierdolu, ale jest dobrze
Przesłuchałem więcej niż raz i zmieniam zdanie, zostawiam :bowdown:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Przy drugim odsłuchaniu :bowdown: brakowalo mi ich
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Kurde słuchając pierwszej zwrotki mam mocne deja vu, jakbym słyszał już to, nie wiem czemu, chyba to jak rapuje i jakie słowa używa które przewinęły się już na poprzednich dwóch płytach to sprawia.

Ciekawe ile tej limitki, pewnie z 2k co
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Johnny

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: Johnny »

Od nich to biorę w ciemno zawsze
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3693
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

BIt dziwny, ale powoli się wkręca. Łona dobrze. Tego się spodziewałem, fajne to.
ODPOWIEDZ