Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 122
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: bylerymdorymu »

Tetris faktycznie dobre podwójne, ale trochę go pominąłem, bo jednak odrobinę zbyt "grzeczny" styl dla mnie.

Mesa propsowałem i za jakość rymów, i cytowałem podwójne, i też uważam, że potrafił rzucić dobry punch, ale nie uwzględniałem go w tym zestawieniu, bo nie miał ich jednak aż takiego natężenia.
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
tkss
Posty: 189
Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: tkss »

gods bidness pisze: dzisiaj, 11:36 Dla mnie dobry podwójny jest wtedy, gdy po pierwszym wersie jeszcze nie wiem, że w drugim będzie do niego podwójny rym. Zwykle od razu po pierwszym wersie i jego przeakcentowaniu od razu słychać do czego to wszystko zmierza i tak tu się żyje, w tym kraju siermiężnego rapu.
+1. Bonson robi to zajebiście, ale przy tym jest taki monotematyczny, że się powtarzają te zbitki już.
IMO Biak teraz turbo zajebiście składa z zachowaniem stylu i treści na wysokim poziomie
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

Bonson nampewno jest rekordzista jesli chodzi o "poszlo w pizdu/w pizdu"
Kiedys 3-4 jego plyty naraz sobie puscilem i non stop tym napierdalal cos jak jebanie vnma. Bo dla vnm wiele rzeczy jest jebanych np. "Jak jebany simmon amman", "jebana gra" "jebany copperfield" , "jebany swag" "kleptoman jebany", "jebany upal" i milion innych.
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2433
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: igorzastyy »

Fucking VNM
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 1028
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SuperRapMaster »

Yorn pisze: wczoraj, 13:50 o, tym razem założenie, że skoro mówię to co wszyscy spoza waszego zamkniętego środowiska o was uważają, to znaleźliście nowy powód, widocznie muszę być stary
Napisałeś, że śledzisz forum od 2005. Zakładając, że wtedy miałeś co najmniej 13 lat, teraz masz co najmniej 34, czyli co najmniej 2x tyle, co przeciętny słuchacz rapu xD
Yorn pisze: wczoraj, 15:35 p.s. twórczość eripe ~2010-15 to definicja hibhobu
Definicja hibhobu Ameryka A.D. 1988-1998, ze szczególnym uwzględnieniem ATCQ.

Dodano po 20 minutach 50 sekundach:
Dodam, że nie należę do osób jebiących Eripa, bo gość miał skillsy, ale nie widzę powodów, żeby przywracać mu status bożka, wystarczy żebyśmy przestali go jebać.
edenmar
Posty: 2263
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: edenmar »

2rzyn pisze: dzisiaj, 15:35 Jak jebany simmon amman
Żeby tylko się nie dowiedział #jakjurekmordel
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2433
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: igorzastyy »

Oby się dowiedział i po tym jak odebrał trzy złote medale Małyszowi, teraz odebrał rower Romet i konsole raperowi VNM
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Malloy »

Najwyżej będzie literował braggadacio w sądzie
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
ODPOWIEDZ