Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Mati juz nie lubimy kibicowania
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- zemsta1camzata
- Posty: 14756
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
dla amsterdamu najbardziej, bo z holandią chyba będą grali
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
No mialem wlasnie pisac ze teraz czekam na zamieszki, bo na razie to troche kapiszon i po poprzednich meczach nic nie bylo tylko wszystko kulturalnie sie odbylo niestety...
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
może ładują baterie po bieganiu z brudnymi strzykawkami i rozpierdalaniu miasta z okazji fête de la musique
-
genocidegeneral
- Posty: 11735
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
TY SERIO JESTEŚ JAKIŚ POPIERDOLONY NA TEN SWÓJ UKRAIŃSKI CYMBAŁ?
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Kurde 6 meczów w nocy to już ciężko nawet w skrótach z uwaga śledzić, ciężki czas przed amatorami choćby okazyjnego spania
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
A temu o chuj chodzigenocidegeneral pisze: ↑wczoraj, 16:49TY SERIO JESTEŚ JAKIŚ POPIERDOLONY NA TEN SWÓJ UKRAIŃSKI CYMBAŁ?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- zemsta1camzata
- Posty: 14756
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
widać, że to nie przelewki z tymi upałami i na łeb może siadać
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
-
genocidegeneral
- Posty: 11735
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
nadał chłodniej niż przy samochodzie podpalonym przez zaimportowaną małpę podczas kibicowania
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
30,5 stopnia w pokoju, na zachodzie wiecej bo wojna na ulicach
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Nie kumasz, ja jestem antyfanem podpalania samochodow i dlatego to napisalem, piateczka (u mnie 23 stopnie na dworzu i bryza)
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- FruitOffTheWall
- Posty: 9401
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
polecam jak tu meksyk gada tu tego
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
O nie wiedziałem, że hulaka ma swój kanał.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
lol, dzisiaj yt podsunął mi taki filmik:
1,5 miliona wiusów a dobra nie minęła. nawet nie wiedziałem, że neymar tam grał. ale strasznie spięty, strasznie zdenerwowany.
1,5 miliona wiusów a dobra nie minęła. nawet nie wiedziałem, że neymar tam grał. ale strasznie spięty, strasznie zdenerwowany.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Grupa, w skład której mieli wchodzić Federico Valverde, Rodrigo Bentancur, Sergio Rochet i Manuel Ugarte, miała przekazać trenerowi, że nie odpowiada im obecny styl gry zespołu oraz plan przygotowany na mecz z Hiszpanią. Jak podaje urugwajski dziennik, zawodnicy skarżyli się na zbyt dużą intensywność treningów, która doprowadziła do kontuzji. Ich zdaniem Urugwaj powinien zagrać w ostatnim grupowym spotkaniu w obronie niskiej i opierać swoją grę na kontratakach.










